Lietuvos Naujienos

T.Krasikovas fechtavimo varžybose Švedijoje užėmė 7-ą vietą

Švedijoje vykusiose „SAF-Pokalen 2016“ fechtavimo špaga varžybose sėkmingai pasirodė lietuvis Tomas Krasikovas, užėmęs aukštą – 7-ą – vietą tarp 104 sportininkų.

Grupės varžybos vyko dviem etapais. Pirmajame etape T.Krasikovas pateko į vienuoliktą grupę ir laimėjo penkias kovas iš šešių. Antrajame etape lietuvis kovėsi 15-oje grupėje, kurioje vėl šventė 5 pergales iš 6 galimų.

14-ą vietą bendroje visų grupių įskaitoje užėmęs T.Krasikovas pirmajame atkrintamųjų varžybų rate neturėjo priešininko, o antrajame buvo netoli iškritimo, kai tik 15:14 įveikė švedą Christofferį Ejemyrą. Vėliau T.Krasikovas kovėsi užtikrinčiau – 15:12 nugalėtas suomis Kasperas Roslanderis ir 15:10 – graikas Alexandros Kontogiannis. Lietuvio žygis nutrūko tik ketvirtfinalyje, kuriame jis 12:15 pralaimėjo suomiui Niko Vuorinenui.

Liked it? Take a second to support MindaugasK on Patreon!