Danijos naujienos

„Bjerringbro BK“ ekipa toliau veržiasi į priekį

Pirmąsias paskutiniojo rato varžybas Odensėje sužaidę ,,Bjerringbro BK” įveikė namų komandą, laimėdami 77 – 62. Ketvirtadienį Odensėje žaidę lietuviai iškovojo dar vieną pergalę.

Kovingos ir labai nervingos rungtynės išliko įtemptos visas 40 minučių. Nuo pirmų akimirkų spurtu kovoti bandę svečiai susikrovė kelių taškų persvarą, tačiau tai jokių garantijų jiems nesuteikė. Kiekviename aikštės centimetre vyko arši kova, pareikalavusi daugybės nervų ir pražangų. Tik geriau sužaistas kėlinio galas leido lietuviams atsikvėpti, kėlinį baigus rezultatu 23 – 16, lietuviai turėjo 7 taškų persvarą.

Antrąjį kėlinį ekipos vėl buvo nusiteikę kovai ir tęsė kietą, vyrišką žaidimą. Komandos keitėsi tiek sėkmingomis, tiek nesėkmingomis atakomis. Kiekvienas švilpukas buvo palydimas emocijų ir nei viena ekipa nenorėjo pasiduoti. Keletą sėkmingų atkarpų sužaidę namų komandos žaidėjai sugebėjo išlyginti rezultatą ir grąžinti intrigą. „Odense BK“ ekipai kelias atkarpas sužaidus 5-0 abi ekipos kėlinį baigė lygiosiomis 38 – 38.

Atgavę jėgas ir nusiteikę kovingiau,,Bjerringbro” žaidėjai po ilgosios pertraukos ėmė mažinti klaidų skaičių atsižvelgdami į smulkias detales. Aktyvi lietuvių gynyba iš vėžių išmušė Odense ekipą, priversdami juos sunerimti. Odense komandos žaidėjai pasimetę ėmė bereikalingai švaistyti jėgas tiek puldami tiek gindamiesi. Žaidėjai ėmė klysti ir švaistyti jėgas tiek puldami, tiek gindamiesi. Tuo pasinaudoję lietuviai šiek tiek atitrūko ir kėlinį baigė pirmaudami 6 taškais ( rezultatu 58-52).

Ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo sėkmingais puolimais, namų komandai pelnius 6 taškus be atsako šie bandė rezultatą pakeisti savo naudai, „Bjerringbro BK“, turėję daugiau jėgų sužaidė nuostabią 13-0 atkarpą, kuri įtvirtino nelengvą pergalę. Sėkmingą komandos žaidimą lėmė greitas puolimas ir suaktyvinta gynyba – ši taktika iš varžovų atėmė paskutiniąsias jėgas. Paskutiniosiomis žaidimo minutėmis švilpukas netilo ir teko mesti daugybę baudų metimų. Varžybos baigėsi rezultatu 77-62 ir trečiąjį sezono etapą lietuviai pradėjo pergale.

,,Noriu pasidžiaugti pergale, leidžiančia toliau kovoti dėl aukštesnių vietų, tačiau kiek nerimo kelia žaidimas ir jo kokybė. Komanda rungtynes pradėjo labai išsiblaškiusi, neradom savojo žaidimo ir klimpom į varžovų primestą tempą. Bandžiau įvairius penketukus ir tai nesuveikė iki ilgosios pertraukos” – varžybų įspūdžiais dalijosi komandos treneris Benas Armolaitis. – ,,Po dviejų kėlinių pasikalbėjome, išskyriau keletą svarbių detalių, kurias turėjome būtinai sutvarkyti norint laimėti. Džiaugiuosi, kad komanda reikiamu momentu perėmė žaidimo valdymą ir pradėjome diktuoti savo tempą ir daug agresyvesnę gynybą. Viso sezono metu rungtynes laimime tik sužaidus puikiai komandiškai ginantis, tad dėkoju žaidėjams už atiduotas jėgas”.

Sekančiose rungtynėse lietuviai susikaus su „Viby IF 2“ komanda. Kviečiame stebėti rungtynes bei palaikyti krepšininkus. Rungtynės vyks sekmadienį, kovo 10 dieną 14:00 Bjerringbro salėje. Iškart po rungtynių laukia dar vienas susitikimas tarp „Bjerringbro BK 2“ komandos ir „Hadsten Hawks“ sportininkų, tad sekmadienis komandai – dviguba šventė!

A. Čybas rungtynių metu pelnė 15 taškų, R.Urbonas 14, R.Vosylius 12, D.Memgaudis 9, L.verbickas ir A.Runcis po 7, L.Einikis 6, M.Ryla 4 ir I.Bernotas 3. M.Grušauskas taškų nepelnė.

,,Neįprastas rungtynių laikas kiek išmušė visus iš žaidimo ir buvo sunku pradžioje įsivažiuoti ir sužaisti net paprastose situacijose, tad tikiuosi vyrai gavo gerą pamoką ateičiai” – Įžvalgomis dalijasi treneris.

,,Turime savaitę laiko iki sekančių rungtynių, tad turiu pirmiausiai suprasti savo klaidas ir tai ištaisyti, o tada žinoma paruošti ir komandą ir toliau kovoti iš visų jėgų”.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!