Danijos naujienos

Lietuvių krepšinio komandai Danijoje pavyko išplėšti pergalę

Krepšinio entuziastai Danijoje džiaugiasi ir sveikina lietuvių krepšinio komandą iškovojus pirmąją sezono pergalę.

Antrojo Danijos diviziono sezonas įsibėgėja ir lietuviškasis Bjerringbro klubas sekmadienį sužaidė antrąsias šio sezono rungtynes, kuriose lietuvių komandai pavyko iškovoti pergalę. Namuose komanda sutiko Viby krepšinio komandą.

Varžybų pradžioje sėkmės sulaukė Bjerringbro komanda – per pirmąsias šešias žaidimo minutes komanda jau pirmavo 15:7, tačiau Viby klubui beveik išlyginus rezultatą, Bjerringbro teko paplušeti ir, nepaisant svečių komandos atkaklumo, lietuvių komanda kėlinį laimėjo keturių taškų persvara, rezultatu 20: 16.

Antrasis kėlinys buvo permainingas – komandos mainėsi atakomis ir antrąjį ketvirtį Bjerringbro komanda baigė pirmaudami trimis taškais, ilgąją pertrauką pasitikdami rezultatu 33:26.

Antrojoje rungtynių pusėje tiek svečių komanda tiek šeimininkai gynėsi aršiči, tad taškus abiems komandoms sekėsi rinkti sunkiai. Kėlinys baigėsi rezultatu 48:42 Bjerringbro komandos naudai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai rezultatą sparčiai lygino iki vos dvejų taškų skirtumo, bet komandos treneriui Benui Armolaičiui paprašius minutės pertraukėlės, lietuviai su nauja energija sparčiai ėmė didinti  taškų skirtumą.

Varžybas Bjerringbro BK laimėjo rezultatu 65:58.

Rezultatyviausias komandos žaidėjas šiose rungtynėse buvo R. Urbonas, pelnęs 15 taškų, kol D. Memgaudis, A. Runcis ir R. Vosylius pelnė po 7 taškus, D. Pocius ir M. Ryla po 6, K. Kasbaras 4, L. Einikis ir A. N. Irom po 2 taškus. D. Jonaitis, L. Verbickas ir A. Vinikas taškų nepelnė.

Ateinančias rungtynes lietuviai galės stebėti Vejen mietste. Rungtynės vyks spalio 27 dieną, 16.00. Įėjimas į renginį – nemokamas, daugia informacijos apie renginį rasite ,,Facebook”

Bjerringbro BK kviečia visus krepšinio entuziastus Danijoje ir ne tik sekti naujienas apie ateinančius renginius ir prisijungti prie komandos ,,Facebook” puslapio.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!