Danijos naujienos

Lietuvių krepšinio komanda Danijoje pelnė antrąją sezono pergalę

Ketvirtosiose sezono rungtynėse Bjerringbro krepšinio klubas sutriuškino Aarhuso Universiteto studentų komandą  rezultatu 77:47, išplėšdami antrąją sezono pergalę.

Rungtynės prasidėjo nedideliu skirtumu, tačiau Bjerringbro komanda net šešioms minutėms atėmė bet kokią galimybę varžovams pelnyti taškų, kol patys pasiekė 14 taškų persvarą nepalikdami vilčių varžovams. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 21:7.

Antrojo kėlinio pradžioje lietuvių klubas pelnė 12 taškų, varžovams leisdami pelnyti vos keturis. Geras varžybų startas komandai įkvėpė pasitikėjimo savimi ir motyvuota lietuvių komanda antrąjį kėlinį baigė rezultatu 18: 13, išvis pelnydami 39 taškus, o varžovus palikdami su perpus mažiau – 20 taškų.

Po ilgosios pertraukos abi komandos grįžo susikaupusios,. tad žiūrovai galėjo pasimėgauti kovingesniu žaidimo kėliniu. Aarhus Universiteto žaidėjai bandė sugrįžti į rungtynes aršiau gindamiesi ir aktyviau puldami, tačiau lietuviškasis klubas laimėtojo pozicijos nepaleido ir laimėjo kėlinį 16:15.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kėlinį lietuviai laimėjo 22:12. Palaužę varžovų kovingumą trečiajame kėlinyje, paskutines minutes šeimininkai mėgavosi laisvu žaidimu ir greitomis atakomis.

Šiuo metu lietuvių ,,Bjerringbro BK” komanda sezone yra pelnę dvi pergales ir du pralaimėjimus.

Po žaidimo keitėsi ir komandos favoritai. Iki šiol rezultatyviausiu buvęs ir trečiosiose sezono varžybose trenerio poziciją užėmęs R. Urbonas šį kartą pelnė 12 taškų, kol rezultatyviausiu komandos žaidėju tapo A.Runcis, pelnęs 22 taškus, R. Urbonas 12.  L. Verbickas pelnė 10 taškų, L. Einikis 9, D. Memgaudis 8, R. Vosylius 6, M. Bražas 4, M. Grušauskas 4, o K. Arnašius pelnė 2 taškus. A. Nikol ir G. Bartkus taškų nepelnė.

“Nuo pat rungtynių pradžios matėsi geresnis mūsų komandos pasiruošimas rungtynėms nei varžovų. Rungtynes pradėjom agresyvia zonine gynyba. Tai privertė AUS komandą jaustis nepatogiai, o mums leido išnaudoti lengvas progas puolime. Diktavome rungtynių tempą ir neleidom varžovams žaisti jiems įprasto krepšinio. Džiaugiuosi už komandos pergalę ir tikiuosi, kad tai taps pasitikėjimo ir motyvacijos šaltinis artėjančioms rungtynėms.” – varžybų įspūdžiais dalinosi Artūrs Runcis, rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

Sekančias varžybas galite stebėti lapkričio 18 dieną  Aarhuse, kur komanda susidurs su AGF sporto klubu.

Daugiau naujienų ir informaciją apie krepšinį Danijoje galite rasti ,,Facebook”.

Informacija apie sekantį renginį: ,,Facebook”.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!