Lietuvos Naujienos

Šalies rekordą pagerinęs G. Titenis nesunkiai pateko į plaukimo čempionato pusfinalį

Įspūdingai Izraelyje vykstančio Europos čempionato trumpame (25 metrų ilgio) baseine 100 m krūtine nuotolio atrankoje startavęs ir beveik sekunde Lietuvos rekordą pagerinęs Giedrius Titenis penktadienį nesunkiai pateko į rungties pusfinalį.

G. Titenis nuotolį įveikė per 57,08 sekundės ir, net 0,95 sekundės pagerinęs pačiam nuo 2009-ųjų priklausiusį šalies rekordą, laimėjo trečią atrankos plaukimą bei buvo antras tarp visų 48-ių atrankos dalyvių.

Greičiau už lietuvį plaukė britas Adamas Peaty’is (57,03 sek.), o trečias liko vokietis Marco Kochas (57,39 sek.).

Europos čempiono titulą ginantis vengras Danielis Gyurta (58,40 sek.) atrankoje liko devintas.

Sėkmingai 100 m nuotolio krūtine atrankoje startavo ir Andrius Šidlauskas. Jis sugaišo 59,05 sekundės ir antrajame plaukime buvo antras, o bendroje įskaitoje užėmė keturioliktą vietą ir taip pat plauks pusfinalyje.

Pagal: Diena.lt

Liked it? Take a second to support MindaugasK on Patreon!