Danijos naujienos

7 pergalė iš eilės – ,,Bjerringbro” komanda pakyla į antrąją vietą

Lietuviškoji „Bjerringbro BK“ ekipa tęsia pergalingą sezoną iškovodami jau 7 pergalę iš eilės. Šį kartą lietuviai sutriuškino „Viby IF 2“ ekipą.

Antrosios Danijos krepšinio divizijos turnyre besivaržanti ekipa jau turi 9 pergales ir yra užsitikrinusi vietą atkrintamųjų varžybų etape. Šiuo metu krepšininkai kovoja dėl pirmosios vietos grupėje, tad kiekviena pergalė yra labai svarbi.

,,Sunkios ir labai klampios rungtynės, tad reikia pasidžiaugti pergale. Tai ne pirmos rungtynės, kai viskas, ką planuojame ir bandome akcentuoti, sekasi, tad esu šiek tiek neramus dėl ateities. Esame užsitikrinę vietą kitame etape, tačiau norisi kovoti dėl pirmos vietos, kuri garantuotų namų aikštės pranašumą. “- varžybų įspūdžiais dalinosi komandos treneris Benas Armolaitis.

Namų arenoje žaidę krepšininkai savo sirgalių akivaizdoje nuo pat pirmųjų varžybų minučių ėmėsi kovoti spurti. Varžybas pradėję ,,Bjerringbro” žaidėjai greitai įgavo 9 taškų persvarą ir, atrodė, bandys jau pirmajame kėlinyje nustebinti varžovus, bet po šalto dušo pabudę svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį ir kėlinio pabaigoje surinko 4 taškų persvarą. Pirmasis varžybų ketvirtis baigėsi rezultatu 27-23, Viby naudai.

Puolimas antrojo kėlinio metu buvo greičiausiai geriausias sezone. Bjerringbro komanda pelnė net 35 taškus. Nuo pat kėlinio pradžios tautiečiai bandė susigrąžinti turėtą persvarą ir 3 minučių atkarpą sužaidė 14-5. Jaunieji Viby komandos žaidėjai stengėsi žaidimą greitinti, tad Bjerringbro krepšininkai išnaudojo baudų limitą ir kiekvieną kartą siuntė varžovus prie baudų metimo linijos. Bandant išlaikyti kelių taškų persvarą, tautiečiai spurtavo 9-0 ir į ilgąją pertrauką lietuviai žengė turėdami 7 taškų persvarą (58 – 51).

Po ilgosios pertraukos abi ekipos atrodė šiek tiek sutrikusios. Komandos ėmė žaisti atsargiau, tad žaidimas žiurovams tapo kiek nuobodus. Pirmosios 3 minutės nebuvo labai rezultatyvios, bet vėliau kėlinio metu užvirė aistringa kova, ekipos nevengė skirti baudų metimų varžovams, tad žaidimas tik buvo lėtas ir nelabai rezultatyvus. Kėlinys baigėsi 19-15 „Bjerringbro BK“ naudai. Lietuvių komanda į paskutinį varžybų ketvirtį žengė pirmaudami 11 taškų.

Ketvirtajam kėliniui prasidėjus, „Viby IF 2“ ekipai neliko kur trauktis ir jaunieji krepšininkai drąsiai puolė iš 3 taškų distancijos, nebijodami atlikti metimus būdami toli nuo linijos. Ne vienas metimas buvo taiklus, vis dėl to, po nesėkmingų metimų ne visada užteko jėgų grįžtį į gynybinę poziciją, tad priartėti pavyko tik iki 8 taškų persvaros. Paskutinės žaidimo minutės tapo baudų metimų fiesta. Tai „Bjerringbro BK“ krepšininkams leido patvirtinti savo pergalę. Žaidimas baigėsi rezultatu 101 – 88 lietuvių komandos naudai.

Rezultatyviausiu varžybų žaidėju tapo A.Čybas, pelnęs 26 taškus. R.Vosylius žaidimo metu pelnė 20, R.Urbonas ir L.Einikis po 16, A.Runcis 10, L.Verbickas 5, D.Memgaudis, A.Irom ir D.Pocius po 2 taškus. M.Ryla ir I.Bernotas taškų nepelnė.

,,Džiaugiuosi pergale, kaip ir minėjau, tačiau žaidėjams jau pasakiau, kad ji nebuvo iškovota pačiu gražiausiu būdu ir yra daugybė taisytinų dalykų. Varžovai kiek išmušė iš vėžių žaisdami labai agresyviai, jų gynyba buvo aktyvi. Kiek pikta, kad rungtynėse esam kiek negerbiami teisėjų, norėtume, kad konfliktus teisėjai spręstų vienodai. Pasitaikė ne viena situacija, kai metimo fazėje žaidėjai gavo kontaktą į metančiąją ranką, bet švilpukas tylėjo. Tikriausiai pirmas kartas šį sezoną, kai tenka skųstis teisėjais, bet artėjant svarbiausioms kovoms norėtume, kad lygą išspręstų šią situaciją.” – sako komandos treneris – ,,Grafikas gana įtemptas, rungtyniaujame kiekvieną savaitgalį, poilsiui ir taisytiniems dalykams laiko turime nedaug, bet ilga pergalinga serija motyvuoja komandą judėti į priekį ir tikimės tik geriausio. Laukia paskutinės rungtynės reguliariajame, namų arenoje, tad tikiuosi pratęsti serija ir sulaukti daug sirgalių! “

Sekmadienį komanda srigalius kviečia susitikti miestelio gimnazijoje, kur susikaus su ,,AUS Basket” komanda. Daugiau informacijos apie renginį – Facebook.

Daugiau informacijos apie ,,Bjerringbro BK” rasite komandos Facebook puslapyje.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!