Danijos naujienos

Antroji sezono pergalė – ,,Bjerringbro” komandos rankose

Šį sekmadienį krepšinio entuziastai Danijoje, ,,Bjerringbro BK” sužaidė dar vienas sėkmingas varžybas prieš Randers ,,Cimbria 2″ krepšinio komandą.

Varžyboms prasidėjus atkakliu Bjerringbro žaidimu, abi komandos pirmojo kėlinio metu gynėsi agresyviai, tad rinkti taškus sekėsi sunkiai. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 14:16 Cimbria klubo naudai.

Antrojo kėlinio metu Bjerringbro vyrams pulti sekėsi lengviau, bet varžovų atsakas taip pat nebuvo silpnas: šie atsakė sudėtingais metimais iš toli, tad rungtynių rezultatą pakeisti buvo ypač sunku. Vis dėl to kėlinio pabaigoje D.Pogis pataikė įspūdingą metimą iš kitos aikštės pusės ir kėlinį Bjerringbro baigė turėdami vos trijų taškų deficitą, kurį buvo pasiryžę panaikinti po ilgosios pertraukos.

Antrąją varžybų pusę komandos pasitiko rezultatu 44:47. Po didžiosios pertraukos pakeitus puolimo taktikas ir suaktyvinus lietuvių gynybą prieš Cimbria ekipos mažuosius žaidėjus, Bjerringbro pavyko išmušti varžovus iš vėžių. Tai padėjo trečiąjį kėlinį baigti atsiliekant vos vienu tašku.

Paskutinysis kėlinys prasidėjo rezultatu 66:67. Abi komandos žaidė atkakliai besikeisdami rezultatyviais puolimais. Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos M. Ryla įmetė 2 tritaškius iš eilės ir Bjerringbro nuo varžovų atsiplėšė 7 taškais. Varžybų pabaigoje ungtynių varžovai ėmėsi pražangų taktikos, kuriai nepasiteisinos beliko pasveikinti Bjerringbro komandą su antrąja sezono pergale. Varžybos baigėsi rezultatu 93:87.

Rezultatyviausiu varžybų žaidėju tapo D. Pogis, pelnęs 35 taškus. D. Pocius pelnė 17, M. Ryla įmetė keturis tritaškius ir pelnė 14 taškų. P. Paipa pelnė 14, K. Kazbaras 9, M. Pocys ir D. Bžozovskas po 2 taškus, K. Arnašius ir J. Kaulakis taškų nepelnė.

Sekančias komandos varžybas galite stebėti lapkričio trečiąją Hjørring mieste. Čia komanda susidurs su Hjørring komanda, šiais metais į antrąją diviziją perėjusia iš pirmosios lygos Divizijos. Daugiau informacijos apie renginį – ,,Facebook”.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!