Danijos naujienos

,,Bjerringbro BK” iškovojo dar vieną pergalę

Lietuviškasis krepšinio klubas antrąjį reguliaraus sezono ratą pradėjo saldžiu revanšu. Namuose žaidęs Bjerringbro klubas iškovojo trečiąją sezono pergalę, Odensės komandą įveikdami rezultatu 77:56. Pirmosiose varžybose prieš Odense klubą  lietuviai, atsilikę dvylika taškų, šįkart savo klaidų nebekartojo ir varžovus išstūmė iš trečiosios vietos turnyrinėje lentelėje.

Pirmasis kėlinys, vis dėl to, Bjerringbro komandai prasidėjo ne itin sėkmingai. Komandos metimai iš patogių pozicijų nebuvo taiklūs, kol varžovai, rodės, įgauna pagreitį. Varžovai, turėję daug galimybių mesti dvitaškius su pražanga, pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 12:19.

Antrajame kėlinyje žaidimas pasikeitė. Susiėmę Bjerringbro žaidėjai kėlinį pradėjo su nauja energija ir per pirmąsias minutes sužaidę atkarpą 20:2, jau turėjo 11 taškų persvarą. Vėliau atsigavę varžovai nesugebėjo pakeisti rezultato ir kėlinys baigėsi 29:8. Lietuviai ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 14 taškų pranašumą.

Trečiasis kėlinys daug įtakos žaidimui neturėjo. Kol Odensės komanda bandė atsigriebti už pralaimėtą antrąjį kėlinį, Bjerringbro nepasidavė ir keletą sėkmingų atkarpų sužaidę varžovai nesugebėjo skirtumo sumažinti daugiau nei 10 taškų. Kelinio rezultatas buvo lygus 16:16.

Paskutinis ketvirtis vyko be didelio varžovų priešinimosi. Odensės komanda atrodė pavargusi po trečiojo kėlinio bandymų pakeisti rezultatą, tad ketvirtojo kėlinio eiga nebuvo permaininga. Lietuvių klubas po varžovų klaidų taškus pelnė nesunkiai. Kėlinį šeimininkai laimėjo rezultatu 20:13, taip pasiekdami svarbią pergalę ir saldų revanšą.

,,Rungtynes pradėjome šiek tiek nervingai, galbūt momentais perdegėm iš didelio noro atsirevanšuoti. Džiaugiuosi vyrų atsidavimu kovai ir kad antrąjį kėlinį išėjome su papildoma energija. Su asistentu Marium akcentavom gynybos svarbą šiose rungtynėse ir vyrai tai puikiai padarė antrajame kėlinyje, kas davė papildomos energijos likusiam laikui” – sako B. Armolaitis apie rungtynes – ,,Komanda, atrodo, kad po truputį įgauna charakterį, ką ir pamatėme trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose, kai varžovai bandė kabintis į rungtynes, bet visi buvo susikaupę ir tęsė puikiai pradėtą darbą”.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo L. Einikis, žaidęs beveik be pakeitimo ir nuostabiai pasirodęs tiek puolime, tiek gynyboje.  R. Urbonas pelnė 20 taškų, L. Verbickas 12, A. Čybas 10, A. Runcis 10, R. Vosylius ir L. Einikis pelnė po 9 taškus, A. N. Irom 4, D. Memgaudis 3 tašus. K. Arnašius šiose varžybose taškų nepelnė.

,,Kaip treneris pirmiausia norėčiau pasidžiaugti komandos pergale ir padėkoti vyrams už gerą kovą. Mano manymu ši pergalė buvo labai svarbi komandai tiek psichologiškai, tiek turnyrinės lenteles atžvilgiu” – žaidimu džiaugiasi komandos treneris B. Armolaitis.

,,Kaip treneris dabar labiausiai noriu išlaikyti tokį komandini susikaupimą iki artėjančių rungtynių Aarhus mieste, kadangi norisi į Kalėdines atostogas išeiti pergalingai. Po tokio nuostabaus sirgalių palaikymo namų rungtynėse, labai tikiuosi sulaukti ir tautiečių palaikymo išvykoje” – sako B. Armolaitis.

Ateinančias komandos varžybas lietuviai gali stebėti gruodžio 8 dieną, Viby.

Daugiau informacijos ir naujienų apie Bjerringbro BK rasite ,,Facebook”.