Danijos naujienos

,,Bjerringbro BK” iškovojo pirmąją sezono pergalę

Praeitą savaitę ,,Bjerringbro BK” sužaidė dvejas rungtynes. Trečiadienį komanda susidūrė su principiniu varžovu, AGF lyga iš Aarhuso, su kuriais metai iš metų ekipa kovoja kiekvienoje divizijoje. Po skaudaus pralaimėjimo vos trijų taškų skirtumu trečiadienį, Bjerringbro komanda dvigubų varžybų savaitę baigė pergale prieš ,,AUS Basket” pirmąją komandą. Taip nesėkmių ir žaidėjų patirtų traumų lydimas sezono startas ėmė teikti vilčių.

Pralaimėjimas prieš AGF ekipą

Trečiadienio varžybos prieš AGF komandą neapsiėjo be žaidėjo traumos, po kurios ekipa liko su vienu įžaidėju ir tuo puikiai naudojosi varžovų ekipa. Iki žaidimo pabaigos likus vos šešioms sekundėms Bjerringbro komanda rizikuodami prasižengė, tačiau varžovų ekipa sėkmingai metė abu baudos metimus taip grąžindami trijų taškų persvarą. Po A. Čybo minutės pertraukėlės, Bjerringbro bandė pataikyti tritaškį, bet kamuoliui pašokinėjus ant lanko pataikyti nepavyko ir varžybos baigėsi vos trijų taškų skirtumu: rezultatu 72:75.

Pirmoji sezono pergalė

Pirmasis varžybų prieš AUS Basket komandą kėlinys prasidėjo itin sėkmingu varžovų žaidimu – pirmąją atkarpą jie laimėjo 9:0, bet Bjerringbro krepšininkai varžovams atsakė ryžtingu puolimu ir gynyba, taip 6 – ąją minutę išlygindami rezultatą. Pirmasis varžybų ketvirtis baigėsi 24:24. Antrajame ketvirtyje kova tarp abiejų komandų buvo apylygė ir nors kėlinio pradžia buvo palankesnė AUS Basket komandai, iškovojusiai 11 taškų persvarą, paskutinėmis kėlinio minutėmis Bjerringbro laimėjus atkarpą 14:2, į ilgąją pertrauka komandos žengė rezultatui esant 49:48 (25:24).

Antroji varžybų dalis lengvesnė buvo Bjerringbro komandai. Varžovus varžydami zonine gynyba, lietuviai ėmė didinti ekipos pranašumą. Kėliniui įpusėjus skirtumas buvo 12 taškų (63:51) ir AUS komandai po minutės pertraukėlės paruošus planą kaip kovoti prieš zoninę gynybą, AUS Basket komanda ėmė žaisti rezultatyviau ir prieš lemiamą ketvirtį skirtumą sugebėjo sumažinti iki šešių taškų.

Paskutiniojo ketvirčio metu Bjerringbro komanda neleido AUS basket spurtuoti ir žaidimas vyko taškas į tašką. Taip komandoms deginant rungtynių minutes, žaidimas baigėsi ,,Bjerringbro BK” pergale rezultatu 84:77.

Rezultatyviausiu abejų varžybų žaidėju tapo D. Pogis, trečiadienio varžybose pelnęs 24, o šeštadienio varžybose – 28 taškus.

Sekančios ,,Bjerringbro” varžybos vyks spalio 27 dieną Bjerringbro gimnazijoje, kur komanda susidurs su ,,Randers Cimbria 2″ komanda. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti ,,Facebook”.

Naujienas apie ,,Bjerringbro BK” ekipą galite sekti komandos puslapyje.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!