Danijos naujienos

Bjerringbro BK: Pergalė ir 100 taškų!

Savaitgalį ,,Bjerringbro BK” sužaidė dešimtąsias sezono rungtynes. Šįkart lietuviai lankėsi Randers, kur susikovė su Randers Cimbria dublerių komanda. Tai buvo antrasis ekipų susitikimas sezone ir, kaip ir pirmosiose, taip ir šiose rungtynėse Bjerringbro nebuvo itin sunku įveikti varžovus.

Aikštelę užvaldę nuo pirmųjų varžybų minučių, Bjerringbro žaidėjai mėgavosi lengvu žaidimu. Nors pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 23:22, apylygiai, svečiai kontrolės neprarado viso žaidimo metu.

Antrąjį kėlinį lietuviai pradėjo jungdami aukštesnę pavarą, taip laimėdami dvejų minučių atkarpą 8:0 ir akimirksniu susikraudami devynių taškų pranašumą. Ritmo lietuviai nepametė ir įpusėjus kėliniui ir Ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 14 taškų pranašumą, švieslentei rodant 56:42, Bjerringbro komandai palankų rezultatą.

Po ilgosios pertraukos lietuvių komanda tikslinai kontroliavo žaidimo eigą, neleisdami varžovams pasivyti ir išlyginti rezultatą. Po kelių nesusipratimų su teisėjais ir varžovų agresijos pliūpsnių, lietuviai į priekį veržėsi dar aršiau ir trečiojo kėlinio pabaigoje jau turėjo 17 taškų persvarą (80:63).

Ketvirtasis kėlinys, pasak Bjerringbro komandos, tebuvo formalumas. Nors nugalėtojas jau buvo aiškus, Bjerringbro žaidėjai turėjo dar vieną tikslą – įmesti 100 taškų. Kol varžovai bandė grįžti į varžybas, lietuviai skirtumą vis didino ir šimtąjį tašką pasiekė greitoji ataka – D. Pogio metimas iš viršaus. Varžybos baigėsi rezultatu 100:82.

Rezultatyviausiai žaidė D. Pogis, įmetęs 28 taškus. L. Einikis pelnė 14, R. Vosylius 10, A. Čybas ir D. Pocius po 9, B. Armolaitis, J. Galdikas, M. Pocys, M. Ryla ir D. Bžozovkis po 6 taškus.

Sekančios Bjerringbro varžybos vyks gruodžio 14 – ąją prieš principinį varžovą, AGF basket komandą. Svečiuose lietuviams teks paplušėti, nes vietinių sirgalių stipriai palaikomi AGF kol kas turi tik vieną pralaimėjimą sezono metu.

Daugiau informacijos apie varžybas – ,,Facebook”.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!