Danijos naujienos

,,Bjerringbro BK” ruošiasi sudėtingoms varžyboms

Šeštadienį ,,Bjerringbro BK” krepšinio komanda išvykoje sužaidė septintąsias sezono rungtynes, šįkart prieš AUS -2 komandą. Tai – antrasis komandų susidūrimas šiame sezone ir, deja, antrasis pralaimėjimas. Bjerringbro žaidėjams, taip pasiryžusiems revanšui, rungtynės buvo sunkesnės nei tikėtasi.

Pirmąjį kėlinį komandoms startavus skirtingu tempu, AUS 2 netruko išsiveržti į priekį ir greitai pajusti žaidimo ritmą tiek puolime, tiek gynyboje. Puikiai atakavę iš visų padėčių, šeimininkai kūrėsi lengvas progas vieną po kitos. Tuo tarpu Bjerringbro komanda vargę gynyboje, ne mažiau klimpo ir puldami. Pirmąjį kėlinį pralaimėję 34:17, lietuviai turėjo ne vieną problemą, kurią reikėjo išspręsti per pertrauką.

„Į rungtynes atvykome nusiteikę, jog bus lengva pergalė, nes susirinko beveik pilna komanda, žaidėjai grįžo po traumų. Prasidėjus pirmam kėliniui tos mintys turėjo dingti akimirksniu, nes pirmą kėlinį pradėjome tragiškai, žaidimas gynyboje buvo pasyvus, praleidome lengvus taškus tiek iš po krepšio, tiek susikurti progas mesti iš trijų taškų zonos. Puolimas taip pat nebuvo darnus, daug klydome ir tai mus išmušė iš vėžių” – varžybų įspūdžiais dalijosi komandos treneris A. Čybas.

Antrasis kėlinys buvo kiek sėkmingesnis. Lietuvių komandai pavyko pristabdyti varžovų puolėjus, tačiau patiems pritrūko sėkmingų metimų. Prasto puolimo išmušti iš vėžių Bjerringbro žaidėjai toliau vijosi AUS 2 ekipą. Pirmoji rungtynių pusė buvo slogi ir spaudė Bjerringbro žaidėjus ir trenerį ieškoti naujų kelių pergalės link. Bjerringbro sunkiai rinko taškus netgi mesdami iš laisvų pozicijų. Į ilgąją pertrauką lietuviai žengė susikrimtę, bet nepraradę vilties.

Trečiąjį rungtynių kėlinį Bjerringbro pasitiko nusiteikę pozityviau. Lietuvių komandai pradėjus taikyti visos aikštės spaudimą ir zoninę gynybą, pavyko susikurti progų metimams greitajame puolime ir žaisti rezultatyviau. Kėlinio metu skirtumą pavyko sumažinti iki 6-7, tačiau atlikus pagrindinių žaidėjų keitimus ir vėl suklupus puolime, skirtumas vėl išaugo iki 14 taškų ir Bjerringbro komandai teko taškus užsidirbti iš naujo. Paskutiniojo kėlinio metu lietuviai atidavinėdami paskutines jėgas vijosi varžovus, bet varžybų rezultatas jau buvo nulemtas. Kėlinys buvo permainingas, skirtumas tarp komandų keitėsi daug kartų, tačiau rungtynių persverti nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą antrąjį kartą. ,,Bjerringbro BK” varžovams nusileido 8 taškais ir varžybos baigėsi rezultatu 70:62.

,,Po didžiosios pertraukos sugebėjome suaktyvinę gynybą priartėti, bet deja ketvirtas kėlinys buvo vėl panašus kaip pirmieji du. Nors ir susikurdavome progų, puolime metimai nebuvo taiklūs. Pralaimėjimas prieš AUS – 2 ekipą antrą kartą labai skaudus. Dar labai trūksta laiko susižaidimui tiek gynyboje tiek puolime, tikiuosi, kad sekančiose rungtynės bus daug geresnės prieš galingą Hjørring komandą.” – sakė A. Čybas.

Ateinantį sekmadienį ,,Bjerrinbgro BK” aikštelėje susidurs su Hjørring komanda, sezono naujokais iš pirmosios divizijos. Kovą prieš šią ekipą lietuviams jau teko skaudžiai pralaimėti rezultatu 88:43, tad norėdami laimėti, Bjerringbro turi padirbėti rimtai.
Varžybos vyks lapkričio 24 dieną, 13.45, Bjerringbro komandos namų arenoje. Daugiau informacijos apie renginį – ,,Facebook”.
,,Bjerringbro BK” naujienas lietuviškai galite sekti ,,Bjerringbro BK”.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!