Danijos naujienos

Danijos lietuvių krepšinio ekipa pradėjo naują krepšinio sezoną

Pirmosiose sezono rungtynėse Bjerringbro BK turėjo pripažinti lygos naujokų pranašumą.

Pirmasis sezono blynas prisvilęs.,, Bjerringbro BK”, lietuvių krepšinio komanda Danijoje ,,AUS 2” ekipai nusileido vos devyniais taškais ir rungtyės baigėsi rezultatu 83-92. Pirmajam kėliniui prasidėjus, AUS 2 komanda greitai išsiveržė priekin, kol namų aikštelėje žaidę Bjerringbro sunkiai pataikė metimus. Kėlinio pabaigoje AUS 2 komanda iš Aarhuso pirmavo 10 taškų.

Antrąjį kėlinį, prasidėjusį rezultatu 18:28, Bjerringbro pasitiko rimtai nusiteikę ir ėmėsi vytis varžovų ekipą. Kėliniui įpusėjus, kai skirtumas buvo sumažintas iki 3 taškų, šeimininkai nestabdė ir itensyvia gynyba provokavo varžovų klaidas, į jas atsakydami rezultatyviomis greitomis atakomis. Per likusį ketvirčio laiką surengę spurtą (15:5), ,,Bjerringbro BK” išsiveržė į priekį ir laimėjo kėlinį 28:12, Į ilgąją pretrauką žengdami nusiteikę pozityviau, švieslentėje matydami rezultatą 46:40.

Kaip ir pirmajame, taip ir trečiajame kėlinyje, varžovai taikliai metė metimus paskutinėmis atakos sekundėmis. Taikliais metimais besivydami Bjerringbro, AUS 2 komanda persvėrė rezultatą iki kėlinio pabaigos likus vos keturioms minutėms. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tad nė viena komanda neužsiliko pirmaujančios vietoje. Trečiąjį ketvirtį komandos baige rezultatu 65:67 (19:27) AUS Basket 2 naudai.

Ketvirtasis kėlinys nebuvo lengvas – abi komandos žaidė nerezultatyviai, teisėjams dažnai teko stabdyti žaidimą. Nepaisant to, komandos kovojo dėl kiekvieno taško ir intriga išliko iki paskutiniosios minutės. Vis dėl to lemtingąją minutę, Bjerringbro komandai atsiliekant vos vienu tašku (83:84), AUS 2 komandos žaidėjas skaudžiu tritaškiu padidino rezultato skirtumą ir Lietuvių komandai teko ėmėsi rizikingos pražangų taktikos, bet varžovai šįkart buvo sėkmingesni ir varžybos baigėsi rezultatu 83:92 (18:32).

Rezultatyviausiu komandos žaidėju tapo R. Vosylius, pelnęs 22 taškus, tarp jų ir šešis tritaškius. J. Paipa pelnė 16 taškų, tarp jų keturis tritaškius. M. Bražas pelnė 11 taškų, A. Čybas pelnė 14 taškų, tarp jų du tritaškius. M. Roga pelnė šešis, K. Arnašius pelnė du, D. Pocius pelnė 8 taškus, I. Bernotas pelnė 2 taškus. J. Kaulakis taškų nepelnė.

„Pirmosios naujos komandos rungtynės, neturėjome dar pakankamai treniruočių kartu ir tai pasimatė rezultate.” – varžybų įspūdžiais dalijosi komandos – žaidėjas R. Vosylius – ,,Akivaizdžiai neturime problemų puolime, tačiau gynyboje trūksta komunikacijos ir abipusio supratimo. Manau su kiekviena diena atsiras daugiau struktūros, konkretumo ir įsivažiuosime. Šiose rungtynėse truko keletos pagrindinių žaidėjų, kas stipriai jautėsi paskutinėse minutėse, kai starto penketo žaidėjai išvargo. Tikimės daugiau svetingumo pergalių naujokams nedovanoti.“

Ateinančias rungtynes ,,Bjerringbro” kviečia stebėti spalio 9 – ąją dieną, Bjerringbro gimnazijoje. Daugiau informacijos apie renginį rasite ,,Facebook”. Daugiau informacijos apie komandą – ,,Bjerringbro BK” puslapyje.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!