Danijos naujienos

Į atkrintamąsias varžybas žengia drąsiai – ,,Bjerringbro BK” atsiduria antrojoje vietoje

Aarhus sporto centre žaidę tautiečiai išvykoje kovojo dėl geresnių pozicijų turnyrinėje lentelėje. Po nelengvos pergalės rezultatu 81-61 ekipa užėmė 2-ąją vietą grupėje, kol varžovai – „AGF“ ekipa nukrito iki trečiosios vietos.

Pirmasis kėlinys prasidėjo lengvu puolimu ir lietuvių spurtu 6-2. „AGF“ komanda nesutriko ir iškarto atsakė 8-2 spurtu, taip parodydami, kad namų arenoje nepasiduos. Laukė arši kova – ,,AGF” ekipa šį sezoną namų aikštelėje nebuvo suklupusi nė karto. Puikiai palaikydami komandišką žaidimą tiek gynyba tiek puolimu, Bjerringbro kėlinį baigė turėdami septynių taškų persvarą. Kėlinys baigėsi rezultatu 18-11.

Antrojo kėlinio metu aikštelėje užvirė fizinė kova – abi ekipos kovojo dėl kiekvieno kamuolio metimo. Teko dažnai stabdyti žaidimą, mesti baudų metimus ir rezultatas nepakito. „Bjerringbro BK“ vyrai pataikė kelis svarbius metimus ir vėl bandė spurtuoti 8-3. Kėlinio gale Bjerringbro išsiveržė dar septyniais taškais, tad į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis turėdami nemažą pranašumą, rezultatu 38-24.

Po ilgosios pertraukos „AGF“ komanda ne kartą keitė gynybos sistemą ir spausti priešininkų komandą, taip parodydami, kad pirmoji žaidimo dalis nieko nereiškia ir komanda nepasiduos. ,,AGF”, ėmę pulti agresyviau, trečiojo kėlinio metu metė net 19 baudų metimų. Septyni iš jų buvo mesti paskutiniosiomis minutėmis. Toks žaidimas jiems padėjo puolime, tačiau gynyboje vis dar nesisekė. Komandos sužaidė apylygį kėlinį 22-21.

Ketvirtąjį kėlinį Bjerringbro pradėjo turėdami didelį pranašumą prieš varžuvos – rezultatas po trečiojo kėlinio buvo 60-45, tačiau „AGF“ komanda bandė kabintis į rungtynes. Vis dėl to „Bjerringbro BK“ komanda varžybų metu palaikė stabilų puolimą ir komandinę gynybą. Paskutinįjį ketvirtį ekipos tęsė pražangų taktiką ir daugybę kartų stojo mesti baudų metimų. Dėl kietos kovos visų rungtynių metu „Bjerringbro BK“ ekipa metė 20 baudų metimų, iš kurių pataikė 14.

Pergalė rezultatu 81-61 leido Bjerringbro ekipai įsitvirtinti antroje vietoje „Division 2 Vest“ grupėje ir turėti namų aikštės pranašumą pirmajame atkrintamųjų varžybų etape, kurio data paaiškės pirmadienį. Atkrintamosiose varžybose ,, Bjerringbro” vėl stos į dvikovą prieš ,,AGF” ekipą. Jei ,,Bjerringbro pavyks laimėti ir šias varžybas, komanda stos į kovą su ,,Vejen” arba ,,Odense” komanda – tai taip pat paaiškės po atkrintamųjų varžybų.

Džiaugiuosi pergale ir komandos nusiteikimu. Žaidėjai mane stebino savo atsidavimu ir komandinais veiksmais aikštėje.,, – emocijomis po varžybų dalinasi komandos treneris B. Armolaitis – “Kovojome nuo pirmųjų minučių ir tai labai padėjo. Varžovai atrodė kiek sutrikę, nepataikė sau patogių metimų. Manau aktyvumas gynyboje juos nuvargino, vertė kiek klysti. Privertėme AGF ekipą pirmą kartą pralaimėti namų arenoje, tačiau dabar laukia svarbiausios rungtynės jau atkrintamųjų etape. Varžovas tas pats, tad teks pamiršti viską ir iš naujo įrodyti, kad galime sėkmingai kovoti. Žaisime savo namų arenoje, tad dar kartą lauksime sirgalių pagalbos. Atkrinatmųjjų varžybų data paaiškės pirmadienį, ją iškart paskelbsime savo puslapyje”.

Rezultatyviausias žaidėjas varžybų metu – L.Einikis, pelnęs 22 taškus. L.Verbickas pelnė 19, A.Čybas 14, R.Urbonas ir R.Vosylius po 7, A.Runcis 6, D.Pocius 4, M.Ryla 2 taškus. M.Gryšauskas ir I.Bernotas taškų nepelnė.

,,Bjerringbro BK” – tai lietuvių krepšinio atstovai Danijoje, komanda žaidžianti antrosios divizijos varžybose ir garsinanti Lietuvos, kaip krepšinio šalies vardą Danijoje.

Komandos naujienas galite sekti ,,Facebook”.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!