Danijos naujienos

Išvykose žaidusi Danijos lietuvių ekipa patyrė skaudų smūgį

Artėjant reguliariojo sezono pabaigai lietuvių ekipa patyrė nesėkmę varžybose prieš turnyrinės lentelės kaimynus. Vejen mieste vykusios rungtynės baigėsi rezultatu 86-73 namų komandos naudai.

Abi ekipos šiame sezone buvo pasidalinusios po pergalę. Tai garantavo įdomų renginį prieš atkrintamąsias kovas.

,,Apmaudus pralaimėjimas, kuris kiek sujaukė situaciją turnyrinėje lentelėje. Ekipa atrodė pasiruošusi rungtynėms, tačiau kiek išsimušėm iš ritmo kai nepataikėm labai patogių metimų.” – varžybų įspūdžiais dalinosi komandos treneris B. Armolaitis. – ,,Komanda gal kiek atrodo pavargusi ir prisisotinusi krepšinio, kadangi žaidžiame kiekvieną savaitę. Nelabai galime kažką pakeisti dėl tokios situacijos, tad ruošiamės ateinančiai kovai. Sunku džiaugtis kažkuo, kai komanda pralaimi, tačiau noriu žaidėjams padėkoti už kovą visas 40 minučių. Net ir esant dideliam skirtumui, visi kovėsi ir rodė pastangas iki paskutiniųjų sekundžių. Manau toks kovingumas labai padės atkrintamosiose kovose.”

Pirmasis kėlinys vyko įtemptai ir nervingai, todėl nebuvo labai rezultatyvus. Komandos atrodė nervingos, saugojosi viena kitos ir stengėsi ieškoti priešininkų silpnybių prieš ateinančius kėlinius. Nei vienai komandai nesugebėjus atitrūkti, pirmasis varžybų ketvirtis baigėsi rezultatu 16-15.

Antrajame rungtynių kėlinyje „Vejen“ ekipa ėmė žaisti aktyviau ir laimėjo atkrapą 6-0, taip leisdami sau šiek tiek atitrūkti nuo lietuvių komandos. Kitas keturias kėlinio minutes komandos keitėsi sėkmingomis atkarpomis, tai bandydami atitrūkti, tai priartėti. „Bjerringbro BK“ vyrai buvo kiek nervingesni ir dėl to jiems sunkiau sekėsi rinkti taškus. Daugybę metimų iš patogių padėčių buvo netaiklūs. Antrąjį kėlinį kiek sėkmingiau sužaidus vietos ekipai komandos ilgąją pertrauką pasitiko rezultatu 39-34 ,,Vejen” komandos naudai.

Po pertraukos šeimininkai į aikštelę žengė nusiteikę žymiai kovingiau ir iškart laimėjo atkarpą 10-2, nuo ,,Bjerringbro” komandos atsiplėšdami 13 taškų. Taip buvo suduotas didelis smūgis tautiečių komandai ir atrodė, kad rungtynių baigtis jau aiški. Gausiai vietos sirgalių palaikoma ekipa toliau rengė sėkmingas atakas, kol priešininkų aikštelėje žaidę Bjerringbro vyrai toliau nepataikė patogių metimų. Kėlinys buvo baigtas labai nepalankiu rezultatu ,,Bjerringbro BK” komandai, norėjusiems dar pakovoti dėl pergalės.

Kad rezultatas pasikeis ketvirtojo kėlinio metu, daug vilčių nebuvo, bet ekipos toliau žaidė lyg rezultatas būtų lygus. Paskutiniąsias jėgas sukaupę lietuviačiai pirmąsias kėlinio minutes sužaidė rezultatu 12-3, taip beveik grįždami į rungtynes. Kova tapoaršesnė, ekipos gyvyba tapo daug agresyvesnė, tad kėlinys buvo lydimas daugybe baudų metimų. Kaip ir visų rungtynių metu, Bjerringbro ekipai nepavyko išnaudoti progų rinkti lengvus taškus – net 10 baudų metimų nebuvo taiklūs. Abi ekipos kovojo iki galo, bet, nepaisant lietuvių pastangų, rungtynės baigėsi šeimininkų pergale, rezultatu 86-73.

„Bjerringbro BK“ ekipos turnyrinėje lentelėje tapo kiek komplikuota, tačiau viskas paaiškės jau sekmadienį Aarhus mieste, kur tautiečių laukia ekipa „AGF“ ir tik po finalinio švilpuko bus aiškios galutinės vietos.

Rezultatyviausiu komandos žaidėju tapo A.Čybas, pelnęs 17 taškų. R.Urbonas ir L.Einikis pelnė po 12, R.Vosylius 11, A.Runcis 9, D.Memgaudis 6, M.Bražas, M.Ryla ir D.Pocius pelnė po 2 taškus. M.Grušauskas, A.Irom ir L.Verbickas taškų nepelnė.

,,Bjerringbro BK” komandos naujienas galite sekti ,,Facebook”.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!