Danijos naujienos

Lietuvių krepšinio atstovai Danijoje sužaidė trečiąsias sezono rungtynes

Lietuvos krepšinio atstovai Danijoje sužaidė trečiąsias sezono rungtynes antrajame divizione. Išvykoje Bjerringbro rungėsi su Vejen komanda. Šio susitikimo metu lietuviams teko kautis be vyriausiojo trenerio B. Armolaičio, tačiau varžybas komanda, vadovaujama R. Urbono  pradėjo su dideliu užsidegimu, startuodami 9 – 0.

Kol varžovams sekėsi ne taip gerai, lietuvių komanda pirmojo kėlinio metu dominavo žaidimo aikštelėje. Pasikeisdami varžovus puolė R. Vosylius ir A. Irom.

Antrojo kėlinio metu varžovai pamažu mažindami taškų persvarą ėmė vytis Bjerringbro komandą, tačiau  tada krepšys atsirišo D. Memgaudžiui ir L. Verbickui, kurie pataikė 4 tritaškius iš eilės. Pirmoji rungtynių pusė pasibaigė rezultatu 42-36 Bjerringbro komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos žaidė apylygiai viso trečiojo kėlinio metu, tačiau rezultatyvumu nepasižymėjo. Lietuviams per pertrauką praradus pagreitį tapo sunkiau pergudrauti varžovų gynybos sistemas. Trečiojo kėlinio metu Vejen krepšinio klubui pavyko pasivyti Bjerringbro komandą.

Paskutiniojo ketvirčio metu Vejen krepšinio klubas nepasidavė, kol lietuvių komandos puolime vis atrasdavo gynybos spragų. Nepaisant sėkmingo Bjerringbro BK kamuolio skirstymo ir laisvų progų metimui susikūrimo, komandos žaidimas nebuvo rezultatyvus. Didelis nuovargis ir nusisukusi fortūna nuo Bjerringbro komandos palengvino žaidimą Vejen klubui ir rungtynes Vejen klubas laimėjo rezultatu 59 – 78.

„Neatsižvelgiant į rezultatą, komanda esu patenkintas buvo tikrai kovingos varžybos. Taškas į tašką žaidėme pirmuosius tris kėlinius, tačiau ketvirtajame kėlinyje padarėme keleta klaidų iš eilės ir buvome nubausti sudėtingais varžovų tritaškiais, o rungtynių pabaigoje bandydami sumažinti skirtumą skubėjome, kas leido varžovams dar labiau atitrūkti.“ – Po varžybų komentavo komandos trenerį pavadavęs R. Urbonas.

Ateinančias rungtynes lietuviai gali stebėti lapkričio 11 dieną Bjerringbro gimnazijoje, kur lietuvių komanda namie susitiks  su AUS Basket.

Daugiau informacijos apie renginį rasite ,,Facebook”.

,,Bjerringbro BK” klubo naujienas galite sekti ,,Bjerringbro Basketball”.