Danijos naujienos

Lietuvių krepšinio komanda Danijoje šužaidė penktąsias sezono varžybas

Penktosiose Danijos krepšinio federacijos 2 – ojo diviziono rungtynėse Bjerringbro BK žaidė prieš AGF klubą, šį sezoną nepralaimėjusius nė vienos krepšinio kovos. Išvykoje žaidę lietuviai po atkaklios kovos pripažino AGF pranašumą. Varžybos baigėsi rezultatu 59: 70.

Ženklų ūgio pranašumą turėję Bjerringbro varžovai pirmojo kėlinio metu lengvai mėtė taškus iš po krepšio, kol svečių komandai teko stengtis ne tik ginantis, bet ir puolant. Ketvirčiui įpusėjus rezultatas buvo beveik lygus ir komandas skyrė tik vienas taškas AGF naudai. Pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo rezultatu 21:15.

Antrasis kėlinys buvo permainingas – lietuvių komanda pakeitė gynybos strategiją, tad AGF pulti nesisekė taip gerai. Nors lietuvių gynyba ir sustiprėjo, sėkmės puolant pritrūko – tolimi metimai skriejo pro šalį. Po antrojo kėlinio Bjerringbro komanda, nors ir pozityvūs dėl gynybos, ilgąją pertrauką pasitiko su 10 taškų trūkumu.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę svečiai sukaustė AGF puolimą ir 5 minutes neleido pelnyti nė taško, patys tuo metu pelnydami 9 taškus. Sėkmingas žaidimas leido sumažinti skirtumą iki vieno taško, tačiau AGF pasisekė įmesti tritaškį neleidžiant svečiams pakeisti varžybų rezultato. Antroji kėlinio dalis buvo apylygė ir Bjerringbro kėlinį laimėjo 16:14.

Paskutiniajame kėlinyje svečiams nepavyko surengti dar vieno šturmo. Ketvirčio eiga buvo emocinga, klubas parodė kovingumą, tačiau pritrūkus sėkmės Bjerringbro pralaimėjo rungtynes 59:70.

Ateinančią savaitę prasideda antrasis reguliaraus sezono ratas, kuriame Bjerringbro BK susitiks su Odense klubu. Pirmąsias rungtynes itin prastai žaidę lietuviai išvykoje pralaimėjo  62-74. Šį kartą Odense bus sutikta namuose, BJerringbro klubas juos pasitiks stipresne komandos sudėtimi. Prie Bjerringbro klubo prisijungė 198 cm ūgio lengvasis kraštas, Andrius Čybas, ankščiau žaidęs RKL ir LSKL lygose.

D. Pocius pelnęs 12 taškų tapo rezultatyviausiu varžybų žaidėju.  L. Einikis ir A.Runcis pelnė po 9 taškus, A. Čybas, D. Memgaudis ir L. Verbickas po 8, M. Bražas pelnė 5 taškus.

Ateinančias varžybas stebėkite Bjerringbro gimnazijoje lapkričio 25 dieną. Daugiau infomacijos apie renginį rasite ,,Facebook”.

Bjerringbro BK klubo naujienas galite sekti Bjerringbro Basketball puslapyje.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!