Danijos naujienos

Pergale baigtas pusmetis: Bjerringbro į aikštelę grįžta po naujųjų

Reguliariajam sezonui įpusėjus Bjerringbro komanda stiprėja su kiekvienomis varžybomis ir, rodos, ima kartoti praeito sezono sėkmę vėl imdami aršiai triuškinti lygos lyderius. Šeštadienio popietę Aarhuse susitikę su principiniais varžovais – AGF basket ekipa, lietuviai varžovams parodė iš kur kojos dygsta. Antrąjį kartą šiame sezone susitikę ekipos kovėsi aršiai ir prisiminę skaudų pralaimėjimą prieš AGF ekipą sezono pradžioje, šįkart Bjerringbro žaidėjai nebuvo linkę pasiduoti taip lengvai ir priešininkams išrašė pralaimėjimą namų aikštelėje.

Varžybos prasidėjo dideliu Bjerringbro ekipos nerimu ir užsidegimu. Žinodami, jog AGF ekipa kol kas sezone pralaimėjo vos vienas varžybas, lietuviai nuo pat pirmųjų minučių ėmėsi atkaklaus ir tikslingo žaidimo, pamažu imdami kontroliuoti varžybų eigą ir po penkių pirmųjų varžybų minučių Bjerrinbro pirmavo 17:6. AGF komandai tai sukėlė lengvą šoką ir pasimetusiems žaidėjams buvo sunku tiek puolime tiek gynyboje. Bjerringbro ekipai laimėjus pirmąjį ketvirtį (24:16), AGF teko pergalvoti žaidimo strategiją.

Sekančiojo kėlinio metu Bjerringbro palaikė greitą žaidimo tempą ir toliau veržėsi į priekį. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, lietuviai susikrovė aštuoniolikos taškų pranašumą ir toliau mėgavosi žaidimu. Ilgoji pertrauka buvo pasitikta Bjerringbro komandai turint septyniolikos taškų pranašumą, švieslentei rodant 48:31.

Antrąją varžybų pusę Bjerringbro pradėjo žaisdami ramiau, aktyviai keisdami žaidėjus ir kiekvienam leisdami pajausti pergalės skonį. Komandos dalinosi rezultatyviais puolimais ir žaidė apylygiai. Tai atsispindėjo ir kėlinio rezultate 20:19, šeimininkų naudai. Lietuviams sugebėjus išlaikyti šešiolikos taškų pranašumą, beliko neatsipalaiduoti ir toliau mėgautis žaidimu.

Vis dėl to paskutinysis kėlinys Bjerringbro komandai nebuvo toks rezultatyvus, kaip tikėtasi, tačiau lietuviai buvo aktyvūs gynyboje, taip neleisdami varžovams pelnyti taškų. Kėliniui įpusėjus komandos buvo surinkę vos po septynis taškus. Antrojoje kėlinio pusėje svečiams atsipalaidavus, AGF komanda pradėjo aktyvesnį puolimą, taip sumažindami rezultato skirtumą iki dešimties taškų.Vis dėl to varžybų eigai pakeisti laiko neužteko ir Bjerringbro komanda buvo pripažinti nugalėtojais.

Komanda džiaugiasi sėkmingai užbaigdami pusmetį ir iškovoję simbolinę pergalę. Rezultatyviausu varžybų žaidėju vėl tapo D. Pogis, pelnęs 17 taškų. L. Einikis pelnė 15, R. Vosylius 10, D. Bžozovskis, M. Ryla ir M. Roga pelnė po 8, A. Čybas 5, D. Pocius 4, M. Pocys 2 taškus. M. Bražas, M. Vainius ir B. Armolaitis taškų nepelnė.

Į aikštelę Bjeeringbro sugrįš jau 2020 metais, kai sausio pradžioje susitiks su komanda iš Kristiansando Norvegijoje. Daugiau informacijos apie renginį – Bjerringbro BK.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!