Danijos naujienos

Saldus revanšas: Bjerringbro nugalėjo Hjørring komandą

Pasiektas saldus revanšas prieš ,,Hjørring” krepšinio klubą, sezono metu stipriai nuskriaudusį lietuvių komandą. Šįkart ,,Bjerringbro BK” ryžto dėka nugalėjo varžovus.

Pirmąsias kėlinio minutes pradėję itin entuziastingai, lietuviai netruko išsiveržti į priekį pirmaudami aštuoniais taškais (15:7). Praeitas rungtynes gan lengvai laimėjusi varžovų komanda, šįkart tikėjusis lengvos pergalės, pasimetė. Tai atsiliepė tiek puolimui, tiek gynybai. Laisvai žaidę puolime ir agresyviai gynyboje, Bjerringbro komanda laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 26:17.

Antrąjį kėlinį Hjørring komanda pradėjo rimčiau, spurtuodami sumažino rezultato iki vieno taško (29:28), tačiau lietuviai netruko sustiprinti gynybą priversdami varžovus žaisti tuščiai. Skirtumas prieš ilgąją pertrauką išaugo iki 6 taškų lietuvių komandos naudai.

„Pradėjome rungtynes su noru atsilyginti varžovams už skaudų pralaimėjimą išvykoje. Žinojome, kad varžovai stiprūs, todėl pradėjome susikaupę. Buvo daug energijos tiek puolime tiek gynyboje. Pirmoje rungtynių pusėje tikrai ėjosi labai gerai puolime, kamuolys judėjo, pataikėm metimus kas yra svarbu.” – varžybų įspūdžiais dalijosi A.Čybas.

Po ilgosios pertraukos vyko žaidimas buvo apylygis, tačiau varžovų, bandžiusių spurtuoti ir įgauti pranašumą varžybose, nuovargį nebuvo sunku pastebėti. Bjerringbro krepšininkai vėl lengvai žaidė tiek puolime tiek gynyboje. Kėlinį laimėję lietuviai (18:15) ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdami devynių taškų persvarą.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo lietuviams dominuojant: per pirmąsias minutes rezultato skirtumas išaugo iki 14 taškų. Varžovai, atrodo pagaliau supratę, kad lengvos pergalės nesulauks, grįžo į šturmą. Sužaidę sėkmingą atkarpą (10:0), varžovai grėsmingai pasivijo Bjerringbro krepšininkus. Rungtynių pabaigoje esant apylygiam rezultatui, žaidimas buvo aršus. Paskutiniąsias varžybų minutes po paskutiniojo sėkmingo epizodo lietuviai praleido mesdami baudų metimus. Varžybos baigėsi rezultatu 83:76 Bjerringbro komandos naudai.

,,Gynyboje turėjome problemų prieš jų (varžovų) lyderius, bet keisdami gynybos sistemas sugebėjome juos pristabdyti. Antra rungtynių pusė buvo taip pat neprasta, bet ketvirtajame kėlinyje gal pajautėm pergalę ir šiek tiek atsipalaidavimo nes iš turėtų 14 taškų persvaros liko tik 4. Bet džiaugiuosi, kad vyrai susiėmė ir sugebėjome iškovoti labai svarbią pergalę.” – sako komandos treneris.

Rezultatyviausiai žaidė D.Pogis pelnęs 30 taškų. R.Vosylius pelnė 12, M.Vainius 10, A.Čybas 9, L. Einikis 8, D.Pocius 5, M.Pocys 4, D.Bžozovskas 3, B.Armolaitis 2 taškus. K.Kazbaras ir M.Bražas taškų nepelnė.

,,Dar šiek tiek trūksta susižaidimo vienas su kitu, bet matosi kaip žaidimas gerėja ir tas džiugina, jeigu šiandien būtume išvenge žioplų klaidų manau būtų pergalė kur kas lengvesnė. Labai ačiū ir žiūrovams kurių šiandien buvo nemažai. Dabar lauksime jų ir dar daugiau šį sekmadienį gruodžio 1 diena 14h namų salėje prieš Aus Basket 1 komandą adresu P. E. Eriksens Vej 2, 8850 Bjerringbro, Denmark“ – į sekančias varžybas kviečia A.Čybas.

Daugiau informacijos apie ,,Bjerringbro BK” komandą ir ateinančias varžybas galite rasti ,,Facebook”.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!