Norvegijos naujienos

Lietuvos kultūristai skynė apdovanojimus varžybose Norvegijoje

Tradiciniame tarptautiniame kultūrizmo ir fitneso turnyre Norvegijoje “Oslo Grand Prix” Lietuvos atstovai iškovojo du absoliučių nugalėtojų titulus, po keturis aukso ir sidabro bei du bronzos medalius.

Nugalėtojais tapo Tomas Kairys (klasikinis kultūrizmas, iki 180 cm), Gedvydas Norkevičius (klasikinis kultūrizmas, virš 180 cm), o absoliučiu nugalėtoju klasikinio kultūrizmo kategorijoje buvo pripažintas T. Kairys.

Vyrų kultūrizmo svorio kategorijoje virš 95 kg nugalėtoju tapo Deividas Dubinas, kuris absoliučioje įskaitoje liko antras, nusileidęs estui Otui Kyvikui (Ott Kiivikas). Absoliučiu nugalėtoju vyrų “physique” kategorijoje tapo Renatas Suleimanovas, kuris laimėjo ūgio kategorijoje iki 174 cm.

Antri buvo Deividas Gužys (klasikinis kultūrizmas, iki 180 cm), Svajūnas Misiūra (klasikinis kultūrizmas, per 180 cm), Piotras Ševčenka (kultūrizmas, per 95 kg) ir Liudas Vaisieta (“physique”, iki 178 cm).

Trečiąsias vietas užėmė Martynas Lukaševičius (klasikinis kultūrizmas, virš 180 cm) ir Ramūnas Rimidys (kultūrizmas, iki 95 kg).

Dar vienas lietuvis rungtyniavo finale – čia ketvirtas liko Paulius Beržinskas (klasikinis kultūrizmas, virš 180 cm).

Kitose disciplinose kovoję Natalija Gaudikevič, Evelina Naujūnaitė, Barbara Kulakovskaja, Jūratė Vitkauskaitė, Kristina Narbutaitytė, Edvinas Tuinyla, Ramūnas Norbutas, Marius Macevičius ir Justinas Barkus į finalininkų gretas nepateko.

Osle rungtyniavo 295 atletai iš Norvegijos, Danijos, Estijos, Serbijos, Lenkijos, Islandijos, Švedijos ir Lietuvos.

Liked it? Take a second to support MindaugasK on Patreon!