Norvegijos naujienos

Slidinėjimo varžybose Šveicarijoje vėl dominavo norvegai

Šveicarijoje vykstančių “Tour de Ski” slidinėjimo varžybų trečiajame etape sekmadienį triumfavo norvegai Martinas Jonsrudas Sundbis (Martin Johnsrud Sundby) ir Ingvild Oestberg.

Vyrų 10 km persekiojimo lenktynėse laisvuoju stiliumi M. J. Sundbis finišavo per 21 min. 44,7 sek.

Antrąją vietą užėmė norvegas Peteris Nortugas (Petter Northug, +6,8 sek.), trečiąją – dar vienas Norvegijos atstovas Finas Hagenas Krogas (Finn Haagen Krogh, +24,7).

Čempiono titulą ginantis M. J. Sundbis pirmauja ir bendroje “Tour de Ski” įskaitoje. Antrąją poziciją užima P. Nortugas (+1.30,2), trečiąją – F. H. Krogas (+2.00,2).

Moterų 5 km persekiojimo lenktynėse laisvuoju stiliumi triumfavusi Ingvild Oestberg finišavo per 13 min. 2,3 sek.
Antrąją vietą užėmė norvegė Teresė Johaug (Therese Johaug, +9,3), trečiąją – dar viena norvegė Heidi Veng (Heidi Weng, +18,4).

I. Oestberg tapo bendrosios įskaitos lydere. Į antrąją poziciją smuktelėjo T. Johaug (+14,3). Trečia yra H. Veng (+2.13,6).

Antradienį ir trečiadienį slidininkai varžysis Vokietijoje.

“Tour de Ski” varžybas sudaro aštuoni etapai, kurie vyks trijose šalyse.