Norvegijos naujienos

Titenis Norvegijoje iškovojo du aukso medalius

Sekmadienį Bergene (Norvegija) pasibaigusiose plaukimo varžybose „Bergen Swim Festival 2018“ lietuvis Giedrius Titenis iškovojo du aukso ir vieną sidabro medalius.

Pirmą varžybų dieną G. Titenis triumfavo plaukdamas 100 m krūtine. Finale jis finišą pasiekė per 59,86 sek. ir pagerino šių varžybų rekordą. Antrąją vietą užėmė švedas Erikas Perssonas (1.01,02). A

ukso medalį G. Titenis pelnė ir 50 m plaukimo krūtine varžybose. Finale jis finišavo per 27,49 sek. Antras liko norvegas Jorgenas Brathenas (29,42 sek.). Atrankos varžybose G. Titenis (27,38 sek.) pasiekė naują varžybų rekordą. 200 m plaukimo krūtine rungtyje G. Titenis tenkinosi sidabro medaliu. Jo laikas finale – 2 min 10,65 sek. Čempionu tapo E. Perssonas (2.09,21).