Įdomioji Skandinavija

,,Bjerringbro BK” iškovojo dar vieną pergalę

,,Bjerringbro BK” krepšinio sezonas įsibėgėjo ir komanda sužaidė dar vienas neįtikėtinas varžybas. Šeštadienį išvykoje į Vrå miestelį Jutlandijos šiaurėje žaidę lietuviai pasiekė lengvą pergalę prieš divizijos naujokus ,,NJBUV Pirates” ir jau ruošiasi ateinančioms varžyboms.

Varžybos prieš Piratus prasidėjo taikliais ,,Bjerringbro BK” žaidėjų metimais be didesnio atsako – po dvejų žaidimo minučių Bjerringbro jau buvo įmetę taškus, kol naujokai nespėjo pelnyti nė vieno taško. Pirmo kėlinio metu Bjerringbro lengvai rinko taškus tiek iš po krepšio, tiek iš tiek iš trijų taškų zonos. Gynyba taip pat sekėsi puikiai – varžovai buvo priversti mesti sunkius metimus, kurie nebuvo itin taiklūs. Bjerringbo ekipa pirmojo kėlinio metu susikrovė šešiolikos taškų pranašumą ir kėlinį baigė rezultatu 9:25.

Antrasis kėlinys vis dėl to nebuvo toks lengvas. Bjerringbro komandos rezultatyvumas stipriai krito. Žaidimas tapo mažiau taktiškas, buvo imtasi pavienių veiksmų, tad nebuvo daug galimybių lengviems metimams. ,,NJBUV Pirates” ekipa pagerino gynyba ir ėmė mesti taiklius metimus, taip sugebėdami šiek tiek pasivyti Bjerringbro ekipą. Vis dėl to ilgąją pertrauką komandos pasitiko rezultatu 22:37, ,,Bjerringbro BK” turint 15 taškų pranašumą.

Į antrąją varžybų dalį Bjerringbro žengė su daug energijos, pasiryžę varžovams neleisti išlyginti rezultato. Puikiai išnaudodami savo pranašumus lietuvių ekipa vykdė puikius puolimus. Varžovai į tai atsakė taikliais ir sau patogiais metimais. Trečiąjį kėlinį ekipos baigė rezultatu 40:56 lietuvių komandos naudai.

Paskutiniojo kėlinio metu varžovai ėmė spausti Bjerringbro komandą, stengdamiesi priartėti prie pergalės. Vis dėl to, Bjerringbro tik didino taškų persvarą ir galiausiai, kėliniui įpusėjus, rungtynių nugalėtojai tapo aiškūs. Rami kėlinio pabaiga lėmė Bjerringbro pergalę 24 taškais. Varžybos baigėsi rezultatu 58:82 ir lietuvių ekipa iškovojo dar vieną pergalę.

Rezultatyviausiai žaidė D. Pogis pelnęs 41 tašką ir 5 tritaškius. M. Roga pelnė 12, D. Bžozovskas ir M. Ryla po 9, B. Armolaitis 8, D. Pocius 2, J. Kaulakis pelnė 1 tašką.

,,Džiaugiuosi po truputį vis gerėjant komandiniu žaidimu, ko nebuvo sezono pradžioje.” – varžybų įspūdžiais dalijosi komandos treneris Audrius Čybas – ,,Vis labiau priprantame vienas prie kito, nes komandoje daug naujokų. Labai džiaugiuosi dėl po traumų grįžtančių žaidėjų kurie mums be galo svarbūs. Bet deja dar turime nemažai traumuotų krepšininkų. Šiuo metu turime 3 pergales ir 3 pralaimėjimus, tad laukiu sugrįžtant visų krepšininkų ir tikimės ženkliai pagerinti pergalių ir pralaimėjimų balansą. Sekančios rungtynės jau šį šeštadienį išvykoje 14:30h Aarhus mieste prieš sezono pradžioje pralaimėtą AUS2 komandą, tad laukiam krepšinį mėgstančių lietuvių palaikymo Aarhuse” – sakė komandos treneris.

Ateinančios ,,Bjerringbro BK” varžybos vyks Aarhuso ledo arenoje, Gøteborg Allé 9.
Daugiau informacijos apie renginį jau greitai.

,,Bjerringbro” naujienas galite sekti ,,Facebook”.