Danijos naujienos

Lietuvių krepšininkai Danijoje iškovojo dar vieną pergalę

Tautiečių komanda sugebėjo iškovoti jau 4 pergalę iš eilės ir vis rimčiau kimba į kovą dėl pergalės reguliariajame sezone.

Praėjusį savaitgalį prieš vietinį ,,AUS” krepšinio klubą Aarhuse žaidę lietuvių krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę.

Pirmąją dvikovą prieš AUS komandą laimėję gan lengvai šį kartą “Bjerringbro BK” buvo nustebinti įtemptos kovos. Rungtynėse ekipa sulaukė grįžusio Ryčio Urbono pagalbos, tačiau komanda dar turi verstis be svarbių žaidėjų, tarp jų ir be trenerio, kurį varžybų metu pakeitė Marius Ryla.

Pirmosios 3 minutės buvo nervingos, tačiau užtikrintos. Lietuviai spurtu išsiveržė 5-0. Vėliau ekipos išlygino rungtynių eigą ir teko žaisti pirmaujant vos keliais taškais.

Bjerringbro ekipa nesugebėjo susikrauti didžiulio pranašumo, tad pirmąjį kėlinį baigę rezultatu 20 – 18, pirmavo tik 2 taškais.
Antrąjį kėlinį ekipos keitėsi daugybe atakų, kurių dauguma baigdavosi netaikliais metimais.

Abiems komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus ir iš pačių lengviausių padėčių, tad kėlinys nebuvo labai rezultatyvus ir antras kėlinys beigėsi rezultatu 36-33.

Po ilgosios pertraukos varžybų eiga nesikeitė ir komandos toliau keitėsi atakomis. Metimai buvo taiklesni.

Kol Bjerringbro ekipa bandė didinti rungtynių tempą, AUS krepšininkai jį kaip tik mažino ir stengėsi pulti ilgu poziciniu puolimu. Ekipas viso kėlinio metu skyrė 4-7 taškai.

Paskutiniajam kėliniui prasidėjus, AUS ekipa, sukaupę visas jėgas ėmė žaisti rezultatyviai. Tris pirmąsias kėlinio minutes sužaidę 11-2 atkarpą jie pirmąjį kartą rungtynėse išsiveržė į priekį rezultatu 66-63.

Sunerimę Bjerringbro BK žaidėjai sirgaliams įrodė, jog nepasiduos ir į rezultatyvų puolimą atsakė 7-0 spurtu.

Antroje kėlinio pusėje abiejų komandų tempas sumažėjo dėl daugybės baudų metimų: Bjerringbro BK ekipa baudas metė 15, o AUS – 7 kartus.
Tautiečiai, sužaidę dar vieną stiprią 9-2 atkarpą, pergalės nebepaleido ir varžybas baigė rezultatu 84-78.

Varžybų metu trenerio pareigose debiutavęs Marius Ryla, iki šiol buvęs trenerio asistentu ar žaidėju, mano, jog komanda neįvertino AUS ekipos pirmajame rate. Dėl to komanda 40 minučių turėjo aršiai kautis, nors galėjo varžybų pradžioje išsiveržti į priekį.

Pasak M. Rylos, buvo galima to išvengti, bet kol kas svarbu komandos pergalė.

Tai- jau ketvirta iš eilės Bjerringbro komandos pergalė. Šiuo metu lietuviai dalinasi antrą ir trečią vietas su Vejen komanda, kurią aikštelėje lietuviai buvo sutikę du kartus – vieną jų Lietuviai laimėjo.

Ateinančios rungtynės Bjerringbro klubui ypač svarbios – Lietuviai susikaus su AGF ekipa, šiuo metu esančia pirmaujančioje divizione. Su AGF komanda lietuviai sezone buvo susitikę vieną kartą ir nusileido jiems vos 11 taškų.

Varžybas stebėti galėsite vasario 6 dieną 19.00 Bjerringbro gimnazijoje.

Dėkojame savo sirgaliams ir laukiame Jūsų jau sekančiose runtynėse!

Daugiau informacijos apie lietuvių krepšinio komandą Danijoje ir ateinančias varžybas galite rasti Bjerringbro BK.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!