Danijos naujienos

Lietuvių krepšinio ekipa pusmetį baigia sėkmingai

Savaitgalį lietuviškoji „Bjerringbro BK“ ekipa sužaidė atsakomąsias rungtynes su „Viby IF“ komanda. Nors rungtynės buvo permainingos lietuviams jos buvo sėkmingos ir tautiečių komanda, pelniusi 83 taškus, laimėjo varžybas.

Svečiuose žaidę Bjerringbro vyrai pirmąjį kėlinį pradėjo stipriai. Žaidimo pradžioje išsiveržę į priekį, lietuviai nepametė ritmo  ir tęsė kovą, kol pasiekė 15-4 ir 26-6. Kėlinio pabaigoje komanda išlaikė pranašumą kėlinį baigdami rezultatu 29-13.

Antrąjį kėlinį „Viby“ komanda stengėsi pradėti aktyviau, bet atlaikę varžovų spurtą lietuviai išlaikė lyderių poziciją. Visą kėlinį vyko arši fizinė kova po krepšiais, lydima emocijų ir baudų metimų. „Bjerringbro BK“ susidorojo su iššūkiais ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 21 taško persvarą. Kėlinys baigėsi rezultatu 53-32.

Po ilgosios pertraukos namų aikštę ginti išėję Viby žaidėjai stipriai kibo į žaidimą, kuris šį kartą buvo sėkmingesnis. Viby komanda sugebėjo grąžinti minimalią intrigą po kelių sėkmingų metimų. Pirmuosius du kėlinius lietuvaičių ekipa įmetė po 4 tritaškius metimus, tačiau trečiajame kėlinyje netaiklūs metimai kliudė stipriai atsiplėšti nuo priešininkų. Greitos priešininkų atakos ir netaiklūs lietuvių metimai varžovams leido laisvai rinkti taškus,  tad kėlinį Viby komanda laimėjo, surinkę 2į taškus, kol lietuviams pasisekė įmesti vos 10.

Paskutinįj ketvirtį komandos pradėjo rezultatu 63 – 57. Abi komandos į aikštelę išėjo rimtai nusiteikusios ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Ekipos net po kelis kartus surengė po dvi sėkmingas atakas iš eilės, tad pasistengti teko ir lietuvių komandai. Paskutiniąsias minutes Viby komanda bandė gelbėtis baudomis, norėdami rezultatą 77-79 pakeisti savo naudai, tačiau 4 baudų metimus sumetusi „Bjerringbro BK“ ekipa 2018 metus užbaigė pergalingai.

Šiuo metu ekipa grupės etape yra trečioje,kol kas pelniusi keturias pergales ir tris pralaimėjimus. Pirmauja „AGF“ ir „Vejen“ ekipos su 1 ir 2 pralaimėjimais.

Rezultatyviausiu varžybų žaidėju tapo Rimantas Vosylius, kuris žaidimo metu pelnė 20 taškų. Andrius Čybas pelnė  18 taškų, Arturs Runcis 15, Laimonas Einikis 12, Armando Irom, Kostas Kasbaras ir Lukas Verbickas pelnė po 6 taškus. Martynas Grušauskas, Modestas Bražas šį kartą taškų nepelnė.

Sekančias rungtynes kviečiame stebėti po naujųjų metų, sausio 6 dieną, Bjerringbro gimnazijoje, krue lietuvių komanda susitiks su „Vejen“ ekipa.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!