Danijos naujienos

,,Bjerringbro BK”: Dviženklė pergalė ir Ukrainos vėliava, suvienijusi dvi komandas

Lietuviškasis „Bjerringbro BK“ krepšinio klubas toliau sėkmingai pildo pergalių kraitį. Šįkart lietuviai išvykos rungtynėse užtikrintai nugalėjo vietos „Svendborg 2“ ekipą rezultatu 76:91 (21:23, 15:22, 15:27, 25:19).

Pirmoji rungtynių dalis vyko taškas į tašką, nė vienai komandai nepavyko žaidimo paimti į savo rankas. Pirmajame kėlinyje didžiausias atotrūkis tarp komandų tebuvo vos keturi taškai, kėlinio viduryje – 17:13 dar pirmavo šeimininkai, o po lietuvių surengto spurto 2:10, kurį inicijavo penki iš eilės Beno Nakučio pelnyti taškai, lietuviai jau buvo keturiais taškais priekyje – 19:23. Visgi kėliniui pasibaigus komandas skyrė vos du taškai – 21:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje scenarijus pernelyg nepakito, ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis ir didžiąją laiko dalį rezultatas buvo lygus. Visgi kėliniui įpusėjus „Bjerringbro BK“ pavyko laimėti atkarpą 0:12, taip susikraunant dviženklį pranašumą– 29:41. Iki kėlinio pabaigos pavyko išlaikyti persvarą ir aikštelę žaidėjai paliko švieslentei rodant rezultatą 36:45.

Po ilgosios pertraukos „Bjerringbro BK“ išliko susikaupę gynyboje ir uraganiniu puolimu draskydami varžovų tinklelį, neleido sirgaliams suabejoti savo pranašumu. Kėliniui besibaigiant, po Pauliaus Tupės taiklaus metimo, skirtumas iššaugo iki rekordinių, dvidešimt trijų taškų – 47:70. Ketvirtis baigėsi rezultatu – 51:72.

Ketvirtajame kėlinyje nemažą pranašumą jau turintys lietuviai leido sau šiek tiek atsipalaiduoti ginantis, taip varžovams leisdami kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau varžybų rezultato tai nekeitė. Užtikrintai iškovota jau tryliktoji šio sezono pergalė – 76:91!

Po mačo „Bjerringbro BK“, kartu su „Svendborg 2“ ekipa išreiškė palaikymą Ukrainai bei nusifotografavo su karo niokojamos šalies vėliava.

Rezultatyviausiu žaidėju tapo Laurynas Lučinskas, pelnęs 25 taškus. Laimonas Einikis pelnė 18 taškų, Benas Nakutis 16. Daivaras Pocius pridėjo 11 taškų, Andrius Čybas 7. Rimantas Vosylius ir Paulius Tupė pelnė po 6, o Aurimas Čybas 2 taškus.

,,Bjerringbro BK” kviečia sirgalius palaikyti lietuviškąjį klubą jau šį sekmadienį namų aikštelėje, kurioje priims „Odense BK“ klubą. Lauksime audringo Jūsų palaikymo!

Daugiau informacijos apie komandą ir artėjančius renginius galite rasti komandos ,,Facebook” puslapyje.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!