Danijos naujienos

,,Bjerringbro BK” įsitvirtina pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje

Naująjį klubo rekordą sumušę ir Randers Cimbria 2 komandą sutriuškinę Bjerringbro BK žaidėjai sunkiai galėjo patikėti varžybų rezultatu ir džiaugiasi, kad taškų skirtumas primena NBA rungtynes.

Pirmąjį kėlinį rezultatyviai pradėjo varžovai, Randers Cimbria komanda. Pataikę net septynis tritaškius kėlinį jie laimėjo rezultatu 28:23, taip aplenkdami namų aikštelėje žaidusią lietuvių komandą.

Antrasis kėlinys, vis dėl to, buvo sėkmingesnis Bjerringbro komandai, kurie, suintensyvinę gynybą varžovus baudė greitais puolimais. Po pirmųjų kėlinio minučių lietuvių komanda jau buvo spėję pasivyti ir aplenkti priešininkus. Toliau keldami spaudimą, Bjerringbro žaidėjai provokavo varžovų klaidas ir neleido priešininkams atsikvėpti. Kėlinys baigėsi rezultatu 58:37, šeimininkams kėlinį laimėjus triuškinančiu taškų skirtumu 35:9.

Solidžią persvarą pirmoje rungtynių dalyje susikrovę lietuviai trečiąjį kėlinį pradėjo ramiau. Pozicines atakas ir derinius kartoję šeimininkai vykdė trenerio užduotis ir intensyviai keitė žaidėjus. Nors kėlinys buvo laimėtas 24:23, vos vieno taško persvara, Bjerringbro žaidėjus apėmė pergalės jausmas. Kiek sunkiau susitaikyti su rezultatu sekėsi Cimbria žaidėjams. Vienas jaunųjų komandos narių, A. Hansen, ankščiau gavęs nesportinę pražangą, kėlinio metu užsidirbo ir techninę pražangą atsarginių žaidėjų suolui. Tai jo, deja, nenuramino.

Pirmąsias ketvirtojo kėlinio minutes Bjerringbro svečiams pelnyti leido vos du taškus, kol patys surinko dvidešimt du. Sirgaliai pašėlo ir skanduodami ėmė prašyti šimtojo taško. Krepšininkas D. Bžozovskis, įmetęs šimtąjį tašką, liko skolingas vakarienę komandai. Vėl triuškinančiai laimėję kėlinį rezultatu 34:13, Bjerringbro pasiekė aštuntą pergalę iš eilės ir vienuoliktąją pergalę sezone, taip įsitvirtindami turnyrinės lentelės lyderių pozicijoje. Varžybos baigėsi rezultatu 116:73.

Rezultatyviausiai žaidė D. Pogis, pelnęs 24, taškus. J. Galdikas pelnė 18, M. Ryla 16, K. Kazbaras 14, L. Einikis 13, R. Vosylius 10, M. Roga 9, D. Bžozovskis 5, A. Čybas 4, o L. Verbickas 3 taškus.

Daugiau informacijos ir naujienas apie ateinančias varžybas – ,,Facebook”.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!