Danijos naujienos

,,Bjerringbro BK” naujienos: pergalė, pralaimėjimas ir sustabdytas sezonas

,,Bjerringbro BK’’ Spalio mėnesio varžybose patyrė vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. Po aštuonerių mėnesių pertraukos į aikštelę grįžę ir sezoną pradėję pergale prieš Skovbakken 3 komandą, Bjerringbro komanda atrodė puikiai pasiruošę pirmajai divizijai.
Spalio 21 dieną Bjerringbro komanda savo namų tvirtovėje priimė praeitų metų čempionus Aalborg „Vikings“ komandą. O čia galite sužinoti, kaip prižiūrėti kojas namuose.

Rungtynės prasidėjo gana nervingai, pirmosios „Bjerringbro“ organizuotos atakos baigėsi klaidomis, o po vieno teisėjų sprendimų lietuvių komanda užsidirbo ir techninę pražangą. Tačiau toks šaltas dušas neišmušė lietuvių iš vėžių, galiausiai jie įsivažiavo puolime bei pirmąjį ketvirtį baigė turėdami septynių taškų pranašumą, rezultatu 22:15. Antrajame kėlinyje „Bjerringbro“ puolimas įgavo dar didesnį pagreitį, tiek po krepšiu, tiek perimetre dominavę Bjerringbro žaidėjai per ketvirtį surinko net 34 taškus bei ilgąją pertrauką pasitiko susikrovę dvidešimties taškų pranašumą 56:36.
Antrąją rungtynių dalį svečiai iš Aalborgo pradėjo energingiau ir jau kėlinio pradžioje skirtumą sugebėjo sumažinti iki aštuonių taškų, tačiau po minutės pertraukėlės į aikštelę žengę lietuviai smeigė du tolimus metimus paeiliui, taip nuslopindami varžovų spurtą bei ant kojų sukeldami visus gausiai susirinkusius sirgalius. Nors kėlinys ir buvo pralaimėtas, lemiamą ketvirtį Bjerringbro komanda pasitiko džiugesnėmis nuotaikomis – 78:65.
Ketvirtajame kėlinyje „Bjerringbro“ nerodė jokių atsipalaidavimo požymių bei toliau sėkmingai rinko taškus. Esminiu žaidimo faktoriumi tapo gynyba. Lietuvių gynybos gniaužtuose užstrigę svečiai taip ir nesurengė lemtingo spurto bei per kėlinį sukrapštę vos dešimt taškų turėjo pripažinti Bjerringbro komandos pranašumą. Galutinis dvikovos rezultatas – 101:75.

Trečiųjų sezono žaidynių metu ,,Bjerringbro BK” klubui teko pripažinti varžovų pranašumą kai po permainingos kovos varžybos baigėsi ,,Viby 1” komandos pergale.

Rungtynių pradžioje ekipos rungtyniavo taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavykus susikrauti apčiuopiamos persvaros, kėlinys baigėsi 17: 17.
Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėję „Viby 1“ krepšininkai pamažu išsiveržė į priekį ir ėmė artėti prie dviženklio pranašumo, tačiau ,,Bjerringbro” sirgalių triukšmas ir M. Pocio tritaškis, mestas kartu su kėlinio sirena, Viby komandai neleido susikrauti dviženklio pranašumo ir kėlinys baigėsi rezultatu 34:38.
Antroje rungtynių dalyje psichologinė persvara jautėsi šeimininkų gretose. Nors varžovų lyderiai nebuvo stabdomi sėkmingai, ,,Bjerringbro” ekipa nepaleido žaidimo iš rankų ir su puolimais susidorojo puikiai. Trečiasis kėlinys baigėsi ,,Bjerringbro” komandai turint dviejų taškų pranašumą, rezultatu 59:57.
Ketvirtąjį kėlinį lietuviai žaidė šiek tiek atsipalaidavę ir iki žaidimo pabaigos likus 1 minutei ir 20 sekundžių turėjo susikrovę septynių taškų persvarą (79-72) tačiau nutiko tai, ko turbūt niekas iš susirinkusiųjų nesitikėjo: varžovai smeigė du tritaškius paeiliui, o „Bjerringbro“ išpuoliai buvo nesėkmingi. Galiausiai viduryje aikštės prarastas kamuolys kainavo dar du taškus į šeimininkų krepšį ir lietuviai ėmė atsilikti švieslentė rodė 79:80 Viby komandos naudai. Po minutės pertraukėlės į aikštę sugrįžę „Bjerringbro“ krepšininkai ketino rengti lemiama turėjusią tapti ataką, tačiau išsimetinėjant kamuolį iš užribio, jį perėmė vienas varžovų. Du taiklūs varžovų baudos metimai taškų skirtumą padidino iki trijų taškų. Kitoje aikštelės pusėje, rezultatą išlyginti galėjęs An. Čybo tritaškis, deja, skriejo pro šalį ir varžovams atkovojus kamuolį „Bjerringbro“ ėmėsi taktinių pražangų, tačiau „Viby 1“ ekipos nariai šaltakraujiškai metė baudas ir šįkart Bjerringbro komandai teko nuryti karčią piliulę kai varžybos baigėsi vos dviejų taškų skirtumu – 84:86 ir Viby komandos pergale.

Po paskutinių varžybų Danijos vyriausybės nurodymu sezonas sustabdytas iki lapkričio 25 dienos. Treniruotės taip pat vyksta ypatingomis aplinkybėmis: salėje negali žaisti daugiau nei 10 žaidėjų. Komanda varžyboms ruošiasi ir kol sezonas sustabdytas ir tikisi po pertraukos grįžti dar stipresni.

Daugiau informacijos apie ,,Bjerringbro BK” galite rasti Facebook.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!