Danijos naujienos

,,Bjerringbro BK” pagaliau susidūrė su savęs vertu varžovu

Danijos pirmajame divizione lietuviškasis „Bjerringbro BK“ klubas toliau triuškina visus varžovus iš eilės. Pergalingą sezoną pratęsę lietuviai išvykoje sutiko savęs vertą varžovą – iki tol pralaimėjimo kartėlio nepatyrusius „Horsens BK“ krepšininkus.

Lietuvaičiai mačą pradėjo iš karto spurtuodami 0:8, tačiau varžovai neužtruko sumažinti taškų skirtumo ir prasidėjo kova taškas į tašką. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė trys taškai – 13:16, tačiau kiek sėkmingiau likusias penkias minutes sužaidę „Bjerringbro BK“ vyrai į antrą ketvirtį žengė turėdami solidesnį, septynių taškų pranašumą – 19:26.

Antrąjį kėlinį Bjerringbro žaidėjai ir vėl pradėjo spurtuodami 3:10 ir po eilinio Lauryno Lučinsko dvitaškio dar kėlinio pradžioje susikrovė keturiolikos taškų pranašumą – 22:36. Visgi šeimininkai neleido lietuviams toliau bėgti į priekį ir mažino taškų skirtumą. Pirmoji rungtynių dalis baigėsi lietuviams turint devynių taškų persvarą – 39:48.

Komandoms sugrįžus po ilgosios pertraukos žaidimas tapo itin banguotas, kėlinio pradžioje „Horsens BK“ komanda bandė rungtynių eigą perimti į savas rankas spurtu 10:2, taip sumažindami skirtumą tarp komandų iki vos vieno taško – 49:50. Tačiau tada sėkė sėkminga lietuvių atkarpa – 0:10, leidusi susigrąžinti apčiuopiamą, vienuolikos taškų pranašumą – 49:60. Kėliniui artėjant link pabaigos taškų skirtumas išliko pastovus ir trečiasis ketvirtis baigėsi ,,Bjerringbro BK“ komandai turint trylikos taškų pranašumą, rezultatu 56:69.

Ketvirtajame kėlinyje lietuviai greit panaikino bet kokias varžovų viltis pakovoti dėl pergalės, dar kėlinio pradžioje skirtumą išugdę iki devyniolikos taškų – 56:75. Taip nei karto rungtynių metu nepirmavę „Horsens BK“ krepšininkai turėjo pripažinti lietuvaičių pranašumą bei susitaikyti su pirmaja sezono nesėkme, rezultatu – 67:89. „Bjerringbro BK“ klubui tai buvo jau šeštoji pergalė Iš eilės! Lietuviai ir vėl buvo sunkiai sulaikomi ties perimetru, buvo pataikyta net keturiolika tritaškių. Prie to svariai prisidėjo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, nesulaikomai rungtyniavęs Laurynas Lučinskas, pelnęs 32 taškus.

Labai džiaugiamės šia pergale, iš galutinio rezultato gali atrodyti buvo lengva pergalė, bet rungtynės nebuvo lengvos. – varžybų įspūdžiais dalijosi komandos treneris Andrius Čybas – Ypač trečio kėlinio pradžia, kai nepavyko užpilti ir varžovai puikiai užbaigdavo greitas atakas. Mums trūko kelių labai svarbių žaidėjų, žaidėme tik 7-niese, todėl buvo tikimasi pavargino faktoriaus, bet pavyko išlaikyti susikaupimą ir gana gerą gynybą ilgą varžybų laiką, bei sėkmingai mesti iš toli, pataikėme 14 tritaškių. Labai didžiuojuosi vyrais, kad pavyko nugalėti šį stiprius varžovus, kurie iki šiol grėsmingai lengvai susitvarkydavo su savo priešininkais, todėl nežinojome ko laukti prieš šias rungtynes.

„Bjerringbro BK“ širdingai dėkoja ir vėl gausiai susirinkusiems sirgaliams bei kviečia nepraleisti sekančių rungtynių, kurios vyks kitą trečiadienį, Lapkričio 17d., 19:15h. namų arenoje prieš „Skovbakken 2“ komandą. Bjerringbro komanda lauks jūsų audringo palaikymo.

Daugiau informacijos apie ,,Bjerringbro BK” ir naujienas galite sekti komandos ,,Facebook puslapyje”.

Taip pat norime paminėti, kad šį sezoną startuoja Bjerringbro 2 komanda, sudaryta iš veteranų ir jaunimo Danijos 3 divizione ir jau šį šeštadienį Lapkričio 13d., 15h išvykoje žais prieš Viby 2 komandą Viby Hallen salėje.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!