Danijos naujienos

,,Bjerringbro BK”: penktoji pergalė iš eilės

Kol tėvynėje lietuviai mėgavosi ilguoju savaitgaliu, lietuviškasis „Bjerringbro BK“ klubas Danijoje neturėjo kada ilsėtis. Pirmadienį klubas kovojo dėl penktosios sezono pergalės.

Nei vieno pralaimėjimo pirmosios divizijos sezone dar nepatyrę lietuvaičiai šįkart namų aikštelėje surengė tikrą tritaškių fiestą. Net septyniolika tritaškių pataikę lietuviai be didesnio vargo įveikė „Odense BK“ ekipą rezultatu 93:56 (29:10, 20:14, 29:12, 15:20).

Nuo pat mačo pradžios taiklių tritaškių nepagailėjusiems „Bjerringbro BK“ krepšininkams spurtavus 14:1, iškart tapo aišku, jog lietuviai yra kur kas stipresni nei iš fiuno atvykusi ekipa. Tai įrodė ir po pirmųjų dešimties minučių lietuvaičių sukauptas devyniolikos taškų pranašumas – kėlinys baigėsi rezultatu 29:10.

Nors antrajame ketvirtyje bjerringbro taip akivaizdžiai nebedominavo, lietuviai vis vien išlaikė rungtynių lyderių poziciją ir iki ilgosios pertraukos dar padidino taškų atotrūkį. Po Andriaus Čybo kėlinio pabaigoje pataikyto tolimo metimo švieslentė signalizavo 49:24.

Po ilgosios pertraukos „Bjerringbro BK“ krepšininkai demonstravo kiek įvairiapusiškesnį
puolimą, o ir gynyboje sekėsi ne ką prasčiau. Tai leido pratęsti dominavimą ir besibaigiant
trečiajam kėliniui svečius iš Odensės lietuviai triuškino jau nepadoriu skirtumu – 78:36.

Paskutinysis varžybų ketvirtis tebuvo formalumas. Kiek atsipalaidavę Bjerringbro žaidėjai dar leido varžovams sušvelninti taškų skirtumą, tačiau galutinio fakto tai nepakeitė. Lietuviai iškovojo daugiau, nei užtikrintą pergalę rezultatu 93:56.

Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas – Rimantas Vosylius, aštriais proveržiais draskęs varžovų gynybą pelnė 23 taškus. Darius Gvezdauskas ir Laurynas Lučinskas pridėjo 16 ir 15
taškų. Marius Ryla pelnė 13, o Andrius Čybas surinko 11 taškų, Laimonas Einikis 7, Aurimas Čybas 6, Daivaras Pocius 2, o Paulius Tupė taškais šįkart nepasižymėjo.

Komanda dėkoja susirinkusiems sirgaliams, kurie aistringu palaikymu bei triukšmu palaikė žaidėjus visų rungtynių metu. Bjerringbro krepšinio klubas ir toliau išlieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje turėdami penkias pergales ir nei vieno pralaimėjimo šį sezoną.

Norintys palaikyti Bjerringbro komandą kviečiami ateinančias varžybas stebėti šį sekmadienį, lapkričio 7d., 12h prieš taip pat pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrusius „Horsens BK“ krepšininkus. Komanda aistringo sirgalių palaikymo laukia adresu Langmarksvej 53, Horsens.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!