Danijos naujienos

Bjerringbro BK ruošiasi žaisti paskutines reguliariojo sezono rungtynes

Sekmadienį Bjerringbro BK sužaidė priešpaskutines sezono rungtynes. Šįkart tolimoje išvykoje varžėsi prieš Hjørring Basket komandą, kuri dar praeitame sezone užėmė trečiąją vietą pirmojoje Danijos krepšinio lygos divizijoje.

Rungtynės prasidėjo įspūdingu lietuvių pataikymu. Jau pirmoje atakoje A. Čybas pataikė tritaškį ir taip užkūrė komandą. Toliau sekė dar du iš eilės taiklūs D. Pogio ir R. Vosyliaus tolimi metimai, o vyšnia ant torto tapo L. Einikio dvitaškis su pražanga. Sužaidus pirmas tris minutes rezultatas jau buvo 6:17. Neklysdami Bjerringbro krepšininkai krovėsi persvarą ir sužaidė rezultatyviausią rungtynių kėlinį, kuris baigėsi rezultatu 34:18. Šio kėlinio metu komanda pelnė 7 tolimus metimus.

Antrajame ketvirtyje Bjerringbro ir toliau buvo nusiteikę talžyti varžovus. Komanda nestabdė ir pradėję dar vieną sėkmingą kėlinį susikrovė 21 taško persvarą. Taikliai šaudantys bjerringbro krepšininkai nepaliko vilčių Hjørring komandai. Prieš pasibaigiant antrajam kėliniui lietuviai turėjo trisdešimties taškų persvarą, tačiau šeimininkams pavyko ją sumažinti paskutinę sekundę įmetus tritaškį. Kėlinys buvo laimėtas 17:28. Ilgąją pertrauką komandos pasitiko skirtingomis nuotaikomis.

,,Ar nepavargote nuo pergalių?
Kol kas ne, pailsėsim po sezono” – į klausimą atsakė vienas komandos žaidėjų.

Po ilgosios pertraukos švieslentė rodė 35:62 ir po ilgosios pertraukos pailsėję žaidėjai neketino atsipalaiduoti. Bjerringbro spurtavo 4:17 (37: 79). Visiems Bjerringbro žaidėjams smaginantis aikštėje, triuškinanti persvara buvo išlaikyta iki pat kėlinio pabaigos ir lemiamą ketvirtį komandos pasitiko jau be didelės intrigos 47:88.

Paskutinį kėlinį svečiai žaidė kiek ramiau puolime, tačiau neatsipalaidavo gynyboje ir pirmąsias minutes varžovus laikė “sausai” kol patys palengva judėjo šimtojo taško link. Šį kartą šimtuko laimėtoju tapo M. Ryla ir pagal komandos nerašytas taisykles liko skoloje komandos draugams. Paskutinį ir nerezultatyviausią ketvirtį ir vėl laimėję lietuviai tapo rungtynių nugalėtojais, varžybos baigėsi rezultatu 60:105.

Rezultatyviausiai žaidė D. Pogis pelnęs 24 taškus. R. Vosylius pelnė 21, A. Čybas ir M. Ryla po 15, J. Galdikas 9, K. Kazbaras 8, L. Einikis 7, D. Pocius ir M. Roga po 3 taškus.

Artėjantį šeštadienį, kovo 14 dieną, Bjerringbro vėl žais išvykoje prieš Danijos lygos svečius iš Norvegijos, Kristiansando Pirates klubą, kurį taip pat atstovauja vienas lietuvis. Iš Norvegijos atvykstantis klubas žaidžia Vrå miestelyje, Šiaurės Jutlandijoje.
Daugiau informacijos apie renginį rasite komandos puslapyje.

Taip pat kviečiame sekti Bjerringbro klubo ,,Facebook” puslapį.