Danijos naujienos

Naujus metus ,,Bjerringbro BK” pradeda dar viena pergale

Naujam dešimtmečiui dar nespėjus apšilti kojų, ,,Bjerringbro BK” žaidėjai Danijoje ir vėl skuba į krepšinio aikštelę. Šįkart lietuvių komanda susidūrė su svečiais iš kiek tolėliau – ,,NJBUV Pirates” iš Norvegijos.

Varžybos prasidėjo šaltu dušu. Varžovams pirmus tris puolimus užbaigus taikliais metimais, lietuvių ekipai pirmosios rungtynių minutės buvo sunkios. Net puolant iš patogių padėčių Bjerringbro metimai nebuvo pakankamai tikslūs ir komandai pranašumą įgauti sekėsi sunkiai, o silpna komandos gynyba puikiai naudojosi varžovai. Vis dėl to kėlinio pabaigoje lietuviams pasisekė įgyti dvejų taškų pranašumą.

Antrasis kėlinys neturėjo didelės įtakos žaidimo eigai: abi komandos žaidė taip pat rezultatyviai, kaip ir pirmojo kėlinio metu. Tiek svečiams tiek namų komandai žaidžiant panašiu ritmu, įlgąją pertrauką komandos pasitiko nepakeitę rungtynių eigos, rezultatu 47:45 Bjerringbro komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos lietuvių ekipa nesnaudė: trečiojo kėlinio pradžioje susikrovė nemažą pranašumą. Suaktyvinę gynybą ir pataikydami tolimus metimus, lietuviai išmušė varžovus iš vėžių. Nenusileisdami gynyboje, Bjerringbro žaidėjai formavo greitas atakas baigdami jas lengvais taškais. Taip kėlinys baigėsi 23:14 Bjerringbro naudai.

Paskutiniojo kėlinio metu komandos žaidė atsargiau. Nors sumažėjus žaidimo rezultatyvumui ir paaštrėjus gynybai buvo galima įžvelgti lietuvių komandos klaidų, Bjerringbro pranašumą išlaikė iki paskutiniosios varžybų minutės, taip iškovodami penktąją sezono pergalę iš eilės ir išsaugodami lyderių poziciją grupėje.

Pasak komandos trenerio A. Čybo, varžybos kėlė šiek tiek nerimo. Nors aikštelėje susirinko ne visi komandos nariai, sirgaliais Bjerringbro tikrai galėjo pasidžiaugti.

,,Gaila, kad vis dar nesame pilnos sudėties ir turime traumuotų žaidėjų, bet labai džiaugiuosi sugrįžusio po traumos. D. Memgaudo žaidimu kuriam buvo pirmos rungtynės šį sezoną. Dėkoju vis gausiau susirenkantiems sirgaliams kuriuos matyt traukia mūsų pergalės. Todėl tikimės tai išlaikyti. Kitos rungtynės jau sausio 12 dieną, prieš Aus 2 ekipą kurios šį sezoną du kartus nepavyko nugalėti” – apie varžybas kalbėjo komandos treneris.

Sekančias varžybas lietuviai kviečiami stebėti sausio 12 dieną, 14.00 Bjerringbro gimnazijoje.
Daugiau informacijos apie renginį – ,,Facebook”.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!