Danijos naujienos

Pirmąjį sezono šimtuką iškovoję ,,Bjerringbro BK”: ateinančiose varžybose lauksime dar audringesnio palaikymo

Didžiosios Danijos krepšinio taurės pirmojoje divizijoje lietuviškasis „Bjerringbro BK“ klubas tęsia pergalių maratoną. Šįkart lietuviai namuose nepasigailėjo šiame sezone vis dar pergalės jausmo nepatyrusių, „Skovbakken BK“ krepšininkų juos sutriuškinę rezultatu 109:69 (32:13, 24:20, 30:13, 23:23).

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų tarp komandų jautėsi meistriškumo skirtumas, o Bjerringbro žaidėjai šovę į priekį nesižvalgė atgal. Vos įpusėjus kėliniui lietuviai jau turėjo trylikos taškų pranašumą – 22:9. O po poros Lauryno Lučinsko tritaškių ketvirčio pabaigoje, švieslentė signalizavo užtikrintą „Bjerringbro BK“ pranašumą – 32:13.

Antrajame kėlinyje vaizdas pernelyg nepakito ir žaidimo lemtis toliau buvo lietuvių rankose. Taškų skirtumas tarp komandų vis augo ir tik ketvirčio pabaigoje svečių surengtas spurtas 2:12 jiems leido rezultatą kiek sušvelninti. Po pirmųjų dvidešimties žaidimo minučių lietuviai pirmavo – 56:33.
Antroje rungtynių dalyje „Bjerringbro BK“ toliau tiesiog siautėjo varžovų aikštelės pusėje. Svečiai visų rungtynių metu taikė „zoninę“ gynybą, leidusią lietuviams susikurti laisvus metimus ties perimetru. Spragų „Skovbakken BK“ gynyboje Bjerringbro žaidėjai vis atrasdavo ir po krepšiu. Po trečiojo ketvirčio skirtumas tarp komandų jau buvo nepadorus – 86:46.

Paskutiniame kėlinyje jautėsi atsipalaidavimas iš abiejų barikadų pusių. Bjerringbro komanda turėjo tik vieną likusį tikslą – pelnyti šimtąjį tašką ir po Laimono Einikio taiklių baudos metimų, sirgaliai plojo atsistoję, kadangi švieslentė signalizavo pirmąjį šio sezono šimtuką – 101:67. Galiausiai rungtynės baigėsi triuškinama „Bjerringbro BK“ pergale – 109:69.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Aurimas Čybas, surinkęs 28 taškus. Darius Gvezdauskas, pataikęs šešis tritaškius surinko 20 taškų. Laimonas Einikis pridėjo 17 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų. Marius Ryla ir Laurynas Lučinskas pelnė po 13, Rimantas Vosylius 9, Benas Nakutis 7, o Andrius Čybas 2 taškus. Lietuvių komanda ir vėl pataikė net 17 tritaškių, o tai buvo jau septintoji pergalė šį sezoną iš tiek pat galimų.

Bjerringbro žaidėjai dėkoja gausiai susirinkusiems sirgaliams, kurie ir vėl sukūrė įspūdingą atmosferą arenoje. Sekančios rungtynės vyks namų aikštelėje, Bjerringbro gimnazijoje gruodžio 1d. 19h prieš „Viby BK“ komandą. Komanda lauks dar audringesnio palaikymo.

Daugiau informacijos apie komandą galite sužinoti apsilankę komandos ,,Facebook puslapyje”.
Informaciją apie varžybų rezultatus ir tvarkaraštį galite rasti turnyrinėje lentelėje.

Taip pat primename, kad Bjerringbro BK antroji komanda, žaidžianti trečiojoje divizijoje jau šį trečiadienį susitiks su Brønderslev komanda. Daugiau informacijos apie rungtynes rasite čia.

Liked it? Take a second to support EglėT on Patreon!